افراد مناسب لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک مناسب چه کسانی است

به این نکته توجه کنید که جراحی های زیبایی برای تمام افراد مناسب نیستند

امروزه با زیاد شدن درگیری های ذهنی افراد و کم تحرکی به خاطر کارهای روزانه ، معمولا زمانی برای ورزش کردن در روز برای فرد باقی نمی ماند. بی تحرکی و ورزش نکردن یکی از علتهای اصلی چاقی در جامعه است و از این رو با انتشار اخباری مانند : در یک جلسه لاغر شوید و یا بدون نیاز به ورزش های سنگین به اندام مورد علاقه خود برسید…

در واقع خدمت شما باید عرض کنم که این پیام های تبلیغاتی برای فریب دادن شما ساخته شده!!!

در روش لیپوماتیک که خود دارای سطح و روش های گوناگون است و برای هر فردی قابل اجرا نیست . برای اطلاع از  بهترین حالتی که با بدن فرد سازگاری دارد باید باید و باید دکتر متخصص ارزیابی انجام دهد.

جراحی لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک

 افراد مناسب برای انجام جراحی لیپوماتک:

بعضی افراد هستند که دارای اندام مناسب هستند ولی در قسمت شکم دارای چربی های اضافه و همچنین پوست می باشند که به خاطر زیاد بودن حجم چربی در این نواحی تاثیر ورزش روی این نواحی خیلی ناچیز است.

یکی از بیشترین استفاده از جراحی لیپوماتیک برای خانوم هایی است که تازه بچه دار شده اند ، بعد از زایمان پوست شکم به خاطر کش آمدن زیاد می شود و بهترین راه برای از بین بردن این پوست ها عمل لیپوماتیک است.

برای افراد که سن آنها کمی بالا رفته و دیگر پوست حالت جوانی خود را از دست می دهد نیز مفید است.

افراد مناسب برای جراحی لیپوماتیک

افراد مناسب برای جراحی لیپوماتیک

معمولا در زمانی که فرد تصمیم می گیرد که کاهش وزن  داشته باشد ، به خاطر پایین آمدن زیاد وزن پوست اضافه در بدن فرد زیاد می شود که اولین تصمیم برای رهایی از این پوست ها استفاده از جراحی لیپوماتیک است ولی با تشخیص پزشک زیرا با روش های خیلی راحت تر از جراحی در برخی از افراد می توانند از شر پوست های اضافه خود رها یابند.

افراد مناسب برای جراحی لیپوماتیک

افراد مناسب برای جراحی لیپوماتیک

در جمع بندی این بخش ما به کسانی که می خواهند این جراحی را انجام دهند پیشنهاد کردیم فقط در مواقعی که ورزش نمی تواند به آنها کمک کند از این روش استفاده کنند .

با مشاوره پزشک متخصص در این زمینه احتمال ایجاد هر مشکلی را از بین ببرید.

افراد مناسب لیپوماتیک

برچسب ها: بدون برچسب

یک پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند