تزریق چربی زیر چشم

تزریق چربی زیر چشم جهت از بین بردن کبودی و گودی

تزریق چربی زیر چشم : در علم زیبایی شناسی روش های زیادی برای جوانسازی پوست وجود دارد ولی یکی از بهترین و با تاثیر ترین روش که برای پر کردن صورت ،زیر چشم ، دست، فرم دهی بدن،پر کردن جای اسکار استفاده می شود، تزریق چربی است.

که در این قسمت میخواهیم به صورت کامل درمورد تزریق چربی زیر چشم و جای اسکار توضیحاتی خدمت شما ارائه می دهیم.

زمانی که احساس می کنیم صورتمان رو به روند پیری پوست حرکت می کند و مخصوصا زیر چشم چروک می افتد ، می توان برای پر کردن و فرم دادن صورت از تزریق چربی نام برد و استفاده کرد .

مناطق چربی در بالا رفتن سن

مناطق چربی در بالا رفتن سن

یکی از برترین روش های روز دنیا برای از بین بردن چین و چروک های زیر چشم یا از بین بردن گودی زیر چشم می توان به تزریق چربی اشاره کرد که ماندگاری بالاتری نسبت به روش های دیگرمانند : تزریق ژل و تزریق بوتاکس دارد و عوارض این روش آن قدر کم و ناچیز است که در علم پزشکی در صدی برابر با صفر دارد . وجز روش های  بی عوارض و بی خطر محسوب می شود.

در این روش از چربی بدن بیمار استفاده می شود و این چربی با دستگاه مخصوص از بدن خارج شده بدون هیچ آسیبی به منطقه یی که از آن برداشت صورت گرفته است ، و بعد از انجام عملیات بر روی چربی ، به محل مورد نظر تزریق می شود.

این روش بدونه گوله گوله شدن است که یکی از برتریت های این روش را نسبت به روش های دیگر نمایان می کند.زیرا چربی از خود بدن بیمار دریافت شده و با بافت های هرجایی از بدن بیمار سازگار است و جذب می شود بدون تداخل و محلول با دارو یا فیلر خاصی  و متناسب با فرمی که پزشک متخصص به چربی  میدهد و متناسب با فرم صورت تزریق می شود.

تزریق چربی به صورت یا دست یا زیر چشم و یا هر قسمتی از بدن باعث جوانسازی پوست شده و کلاژن سازی را به صورت محدود فعال می کند. و برای خانوم ها و آقایانی که سنشان از سی سال به بعد است این روش پیشنهاد می شود. مقداری محل تزریق شده روشن شده و پوست تازگی و شفاف شدن پوست صورت را تجربه می کند.

چربی زیر چشم

چربی زیر چشم

در این روش به افرادی که دارای جای اسکار یا جراحت پوستی که بر اثر تصادف یا به جای ماندن جای بخیه است هم توصیه می شود.

با استفاده از این تکنیک شما دیگر هیچ جای اسکار بر روی صورت یا هر قسمت دیگر از بدم خود احساس نخواهید کرد.

عوارض تزریق چربی

((نکته هایی که گفته می شود شامل عوارض تزریق محسوب نمی شود.))

بعد از تزریق چربی زیر چشم شما احساس تورم و یا قرمزی یا کبودی یا درد در محل تزریق شده احساس میکنید و دلیل آن این است که چربی اضافه بر آن قسمت تزریق شده و پوست دچار کشش می شود و بعد از گذشته  دو هفته تا یک ماه این حس از بین رفته و کاملا طبیعی است و نیاز به نگرانی ندارد.

توصیه ها و مراقبت های بعد از انجام عمل تزریق چربی

1: از ماساژ دادن محل تزریق شده جلوگیری شود این مخصوص پزشک متخصص است.

2: از کمپرس  آب گرم بر روی محل تزریق شده خود داری کنید.

3: تا 24 ساعت بعد از تزریق چربی بهتر است حمام نروید.

4: تا 24 ساعت اول بعد از تزریق چربی از شست و شوی محل استخراج شده ی چربی خود داری کنید.

برای مشاهده ی نتایج تزریق چربی زیر چشم باید تا یک ماه تحمل کرده تا چربی جذب بافت صورت شده و شکل نهایی را به خود بگیرد.

تزریق زیر چشم

تزریق زیر چشم

توصیه پزشک

برای ماندگاری چربی به صورت طولانی مدت بهترین راه حل پیشنهایی نرفتن به ورزش های سنگین است که دارای تعرق بالایی است و سه بار به صورت متوالی از ترزیق چربی استفاده کنید با فاصله ی زمانی سالی یک بار.

تزریق چربی زیر چشم

برچسب ها: بدون برچسب

یک پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند