نکات مهم تزریق ژل لب

تزریق ژل لب

یکی از زیبایی های صورت لب می باشد که در صورت شما نقش بیشتری دارد برای داشتن لب زیبا شما می توانید با انجام تزریق ژل لب لبان خود را برجسته تر و زیباتر نمایید.

فهرست این مقاله ( با کلیک روی هر عنوان به آن قسمت منتقل می شوید) :

تزریق ژل لب

در مرحله اول باید بدانید که ژل چی هست و از چه موادی درست شده؟

ژل ها از جنس بدن می باشد و چون قابلیت cross link و بیشترین هماهنگ شدن با پوست را دارد ، در جای خود کاملاً پایدار هستند و عوارض چندانی ندارند این نوع ژل ها به نام ژل کوتاه مدت شناخته می شوند و عوارض کمتری دارند.

در کل ژل به پروه تقسیم بندی می شود که ژل های کوتاه مدت (زمان مفید تاثیر این ژل ها بین 9 تا 18 ماه به طور میانگین می باشد)و نوع دوم ژل های بلند مدت یا دائمی هستند

ژل های بلند مدت (دائمی) از چه موادی درست شده اند و چرا زمان ماندگاری بیشتری دارند؟

این نوع ژل از مواد پلیمری یا همان پلاستیکی ساخته شده اند که برای همین دلیل جذب پوست نمی شوند و مدت زمان بیشتری اثر بخشی دارند.این نو ژل ها دارای عوارض زیادی می باشند و بیشتر پزشکان این نوع تزریق ژل را رد می کنند و بیشتر نظر مراجعان را به سمت تزریق ژل لب کوتاه مدت نوع ژل (هیالورونیک اسید) است یعنی از خود بدن ساخته شده تشویق می کنند.

برای استفاده از تزریق ژل  برای شما چند سوال پیش می آید که در این بخش به آنها اشاره می نماییم.

هزینه تزریق ژل لب:

در بخش هزینه ملاک اصلی نوع ژل می باشد که از چه برندی و ساخت کدام کشور و اثر بخشی بیشتر داشته باشد خیلی تاثیر دارد.در زیر چند نمونه از محصولات همراه با قیمت برای شما قرار داده می شود.

1 . ژل لب  Hyamax

ساخت کشور سویس می باشد که هر سی سی 350/000 تومان می باشد.

ژل لب Hyamax

ژل لب Hyamax

2 . ژل لب Hyacorp

ساخت کشور آلمان می باشد که هزینه هر سی سی آن 350/000 تومان است.

ژل لب hyacorp

ژل لب hyacorp

3 . ژل لب perfectha

ساخت کشور فرانسه می باشد و هزینه 3میل آن 1/000/000 تومان است.

ژل لب perfectha

ژل لب perfectha

محصولاتی که در بالا نام برده شده بخشی از محصولات موجود در بازار می باشد که کلینیک آریا من از این ژل ها بیشتر استفاده می نماید.تمام محصولات بالا دارای مجوز رسمی از می باشند.

آیا تزریق ژل لب درد دارد؟

تزریق ژل لب کاملا بدون درد بوده و فقط در زمان تزریق درد بسیار اندکی دارد.شما عزیزان می توانید از قسمت ودیو های کلینیک روش و انجام تزریق را مشاهده نمایید.

میزان تزریق ژل لب برای همه به صورت یکسان نمی باشد و بستگی به لب های شما دارد که چه میزان ژل برای برجسته کردن کافی می باشد ، شما با مراجعه به کلینیک ما می توانید به صورت رایگان از پزشکان ما در این مورد مشاوره رایگان دریافت نمایید و بهترین حالت ممکن با کمترین هزینه را اجرا کنید.

برچسب ها: بدون برچسب

6 پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند