تکنیک های ماساژ صورت

تکنیک های ماساژ صورت جهت شادابی پوست

زمانی که یک روز سخت داشته اید تنها کاری که موجب آرامش بدن شما می شود ماساژ است یا می توان گفت که ماساژ باعث رفع خستگی شما می شود ولی تاحالا به ماساژ صورت فکر کرده اید؟

صورت مانند مابقی اعضای بدن احتیاج به ماساژ و نرمش دارد البته شما در زمان خواب صورت تان در حال استراحت است ولی با یک سری ماساژ صورت که هم بسیار آسان است و هم وقتی از شما در طول روز نخواهد گرفت.

شما با انجام این ورزشها می توانید از پیری صورت جلوگیری نمایید .این ورزش ها یا همان حرکات ماساژ به راحتی می تواند صورت شما را جوان نگه دارد،در زیر این حرکات را برای شما قرار داده ایم.

انگشت های دست رابر روی صورت و سمت پیشانی بکشید و این کار را به آهستگی انجام دهید و انگشتان را زیاد به پوست صورت فشار ندهید.

ماساژ صورت

ماساژ صورت

کار بالا را از چانه شروع کنید و ار قسمت گونه روی آن را به صورت دایره ای ماساژ دهید و دوباره به حالت عکس این کار که انجام دادید دوباره تکرار کنید.

برای قسمت لب از سمت گوشه لب انگشتان را به سمت گونه ها بکشید.لب خود را سمت راست و چپ حرکت دهد و این کار را ده تا بیست دفعه تکرار کنید.لبها را به حالت صوت زدن در بیاورید و سپس به حالت عادی باز گردانید این کار را چند بار انجام دهید.دهان خود را باز کنید و چند ثانیه باز نگه دارید این کار را ده بار انجام دهید.

برای ماساژ چشم ها به سمت بالا و پایین نگاه کند و این کار را ده دفعه انجام دهید بعد از این کار چشمان خود را بسته با انگشتان دست روی آن را به آهستگی به سمت اطراف چشم بکشید.

حرکات ماساژ صورت

ما برای شما این نرمش ها را قرار دادیم تا با چند ورزش ساده خستگی صورتتان از بین برود ، با انجام دو تا سه بار این حرکات در روز می توانید در افتادگی پوست خود جلوگیری نمایید و پوستی جوان داشته باشید.

ماساژ صورت

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند