جراخی زیبایی شکم

درباره جراحی زیبایی شکم

جراحی زیبایی شکم (آبدومینوپلاستی)

در جراحی آبدومینوپلاستی که برای کم حجم کردن شکم و از بین بردن سطح چربی اضافه شکم ، چربی وپوست اضافه برداشته شده و  شکم به حالت صاف و بدون برامدگی در می آید.

کسانی که شکم های بزرگ دارند و پوست آن ها آویزان شده و با رژیم درمانی یا برنامه های ورزشی ازبین نمیرود ولی در عین حال دیگر قسمت های بدن این افراد از تناسب خوبی برخوردار است ، همینطور خانمهایی که بچه دار شده اند نیز پوست شکمشان دچار کشیدگی می شود  مناسب این عمل جراحی می باشند… ، در واقع می توانیم بگوییم که این عمل مانند عمل لیپوماتیک برای تمام افراد پیشنهاد نمی شود برای مطالعه دقیق تر می توانید پست افراد مناسب برای جراحی لیپوماتیک را مطالعه فرمایید.

جراحی زیبایی شکم (آبدومینوپلاستی)

جراحی زیبایی شکم (آبدومینوپلاستی)

جراحی زیبایی شکم عوارض و خطر دارد؟

همیشه قبل از انجام جراحی های زیبایی این سئوال برای فردی که می خواهد جراحی انجام بدهد پیش می آید در واقع عوارضی که بعد از جراحی برای فرد اتفاق می افتد خیلی مشکلات جدی نیست ، مشکلات پیش آمده بعد از جراحی تورم ، کبودی ، درد سطحی و عوارض بعد عمل می باشد که تمامی این مشکلات بعد از گذشت چند روز با استراحت از بین می رود.

قبل از عمل جراحی شکم چه کارهایی باید انجام دهیم ؟

اگر از سیگار استفاده می کنید یک هفته قبل از عمل و یک هفته بعد از عمل از آن استفاده نکنید.

سعی کنید زیاد در نور افتاب نباشید مخصوصا قسمت شکمتان و از رژیم غدایی اگر استفاده می کنید آن را قطع نمایید.

قبل از عمل شکم حتما باید از طرف پزشک به آزمایشگاه معرفی شوید تا آزمایش کامل از شما گرفته شود.

آیا در زمان انجام عمل زیبایی شکم بیهوشی کامل است؟

از دو نوع بیهوشی می توان استفاده کرد این امر به پزشک متخصص مربوط می شود که با تشخیص ایشان شما از بیهوشی کامل استفاده کنید یا موضعی

در جراحی شکم چه کاری انجام می دهند؟

عمل آبدومینوپلاستی کامل می تواند 2 تا 5 ساعت طول بکشد ولی عمل آبدومینوپلاستی جزئی که فقط نواحی زیر ناف است ، 1 تا 2 ساعت زمان می برد ، در کل زمان انجام جراحی شکم به میزان چربی فرد بستگی دارد.

برای انجام این جراحی یه برش از بالای ناحیه تناسلی به صورت طولی از روی استخوان لگن سمت راست به استخوان لگن سمت چپ برش داده می شود .

جراحی زیبایی شکم

جراحی زیبایی شکم

برش پوستی از روی شکم بریده می شود تا ماهیچه ها مشخص شود ، بعد از این کار عضلات را به هم چسبانده و با بخیه به یکدیگر می دوزند تا کنار هم فیکس شوند ، با انجام این کار کمر باریک تر به نظر می رسد.

در نهایت برش ناف و چربی های زیر پوست جدا می شوند و پوست به سمت پایین کشده شده تا قسمت اضافه پوست برش داده شود، پوست را له دیواره شکم بخیه می کنند.

در تصاویر زیر شما می توانید دوره انجام این جراحی را مشاهده نمایید.

آبدومینوپلاستی

آبدومینوپلاستی

دوره نقاهت چقدر طول می کشد؟

معمولا زمان دوره نقاهت در افراد مختلف است، به میزان توانایی بدن شما بستگی دارد برای بعضی افراد این دوره یک هفته می باشد ولی در افراد دیگر تا 4 هفته نیز زمان می برد ولی معمولا بین دو هفته به حالت طبیعی خود می رسید.

یکی از بهترین کارهایی که به بهبودب سریع تر شما کمک می کند ورزش است ، شما با انجام ورزش های سبک می توانید خیلی سریع تر روند بهبودی را طی کنید.

هزینه انجام جراحی شکم چقدر است؟

برای جراحی زیبایی شکم با توجه به نواحی که شما می خواهید جراحی انجام دهید بستگی دارد و در ابتدا پزشک متخصص باید شما را ویزیت نماید تا بتوان به صورت دقیق هزینه را محاسبه کرد . شما می توانید با مراجعه حضوری به کلینیک آریا من از مشاوره رایگان و قیمت دقیق مطلع شوید.

نکته آخر این است که جراحی زیبایی شکم با جراحی لیپوماتیک فرق می کند.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند