همه چیز درباره جراحی پلک

جراحی پلک چیست؟

جراحی پلک و برداشتن پوست اضافی که به این عمل باکشیدن پلک نیز می گویند ، به زبان بهتر اینکه پف چشم‌ها را بر میدارند د و زیبایی آنها صد چندان بیشترمی‌شود.
پلک‌ها معمولا اولین منطقه در صورت افراد هستند که می‌توانند بالا رفتن سن را به وضوح نشان بدهد یا به زبان ساده‌تر اینکه بالا رفتن سن را به روی افراد بیاورند!

معمولا ابرو خانم ها در قسمت بالایی استخوان پلک و آقایان روی استخوان بالای پلک‌است، ولی زمانی که سن بالا می رود باعث آویزان شدن پوست میشود.
وقتی سن بالا می رود و اتفاق بالا رخ می دهد پلک دچار افتادگی خواهد شد یا پوست پلک آویزان می شود که این امر باعث از بین رفتم زیبایی چهره می شود.

برای از بین بردن افتادگی پلک باید جراحی انجام شود که نیاز به جراحی پلاستیک هم میشود در برخی از موارد که افتادگی پلک زیاد تر از حد معمول است.

جراحی پلک

جراحی پلک

مدت زمان جراحی پلک چقدر طول می کشد؟
برای انجام این جراحی زمان زیادی لازم نیست و تقریبا بین 2 تا 4 ساعت در حالت عادی زمان لازم است و در همان روز که جراحی انجام می شود بعد چند ساعت بیمار می تواند به خانه برگدد.

برای جراحی پلک بیهوشی کامل بازم است؟

در جواب به این سئوال باید خدمت شما عرض کنیم خیر برای جراحی به بیهوشی کامل نیازی نیست و فقط به صورت بی حسی سطحی جراحی انجام می شود.
دلایل اصلی استفاده از عمل جراحی زیبایی پلک

معمولا در زمان اتفاق افتادن این عارضه علاوه بر از دست دادن زیبایی چهره یکسری مشکلات دیگر نیز برای فرد پیش می آید که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

حتما بخوانید :
تکنیک های ماساژ صورت جهت شادابی پوست

افتادگی پلک: این موضوع موجب این می شود که چشمان شما دارای پف شود و چهره شما را خسته نشان دهد.
افتادگی پوست و چین و چروک زیر چشم: وقتی پلک دارای افتادگی می شود بر روی چشم سنگینی کرده و باعث چروک زیر چشم می شود که برای درمان آن می توان از تزریق بوتاکس ، تزریق ژل و تزریق چربی استفاده کرد.

هزینه جراحی پلک چقدر است؟

هزینه جراحی به میزان افتادگی پلک شما بستگی دارد که برای اطلاع از هزینه های کامل بهتر است با مشاوران ما تماس بگیرید و به صورت حضوری با پزشکان متخصص ما مشاوره نمایید ولی معمولا هزینه جراحی پلک بین یک میلیون تومان تا دو میلیون تومان می باشد.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند