چی بخوریم لاغر بشیم

چی بخوریم لاغر بشیم

بعضی از افراد یکی از مشکلات زندگیشان چربی های اضافه ی بدنشان است پس بهتر است بدانید که با خوراکی هایی که باعث لاغری می شوند می تواند به تعادل برسید.

همه ی ما می دانیم کاهش وزن کار مشکلی نیست ، نگه داری وزن به تعادل رسیده قسمت مهمتری است پس بهترین روش برای چربی سوزی و ماندگاری وزن به تعادل رسیده بهرمند شدن از غلات و میوه جات و….. است که چربی سوزی به صورت طبیعی است.

پس بهتر است تا قبل از اینکه به روش هایی مانند لیپوماتیک فکر کنید این خوراکی ها را مصرف کنید.

خوراکی هایی که باعث لاغری می شوند

توت فرنگی خوراکی هایی که باعث لاغری می شوند

توت فرنگی خوراکی هایی که باعث لاغری می شوند

1: توت فرنگی : این میوه ی لذیذ یکی از میوه های کم کالری و سرشار از الیاف است که با خوردن تعدادی از آن ، احساس سیری خواهید کرد . لازم به ذکر است که این میوه سرشار از آنتی اکسیدان است.

شکلات تلخ ،خوراکی هایی که باعث لاغری می شوند

شکلات تلخ ،خوراکی هایی که باعث لاغری می شوند

2:شکلات تلخ : یکی دیگر از خوراکی های لذت بخش ، شکلات است. اما شکلات کم شکر و تلخ که فلاوونوئید و پلی فنول های موجود در شکلات دارای خواص زیادی برای بدن است که متابلیسم بدن را بالا می برد و نشاط و شادی دو چندان را تجربه می کند و تحریک بدن زیاد می شود و با زیاد شدن تحرک بدن دچار چربی سوزی قوی می شویم .

و در هنگام رژیم می توانید به راحتی و بدون محدودیت از آن استفاده کنید.

فلفل سبز،خوراکی هایی که باعث لاغری می شوند

فلفل سبز،خوراکی هایی که باعث لاغری می شوند

3: فلفل شیرین (فلفل سبز) :

فلفل شیرین حاوی ویتامین c است و این ویتامین جذب چربی را در بدن کاهش می دهد ، فلفل شیرین اشتهای کاذب در بدن را کاهش می دهد و میل شما را به غذا کم می کند ، ویتامینی که در فلفل شیرین وجود دارد مواد مغذی و ویتامین های موجود در خوراکی هایی که در روز میل می کنید را به طور کامل جذب می کند.

سیب ،خوراکی هایی که باعث لاغری می شوند

سیب ،خوراکی هایی که باعث لاغری می شوند

4: سیب :

یکی از میوه هایی که اشتهای کاذب را از بین می برد سیب است . و یکی از برترین فراوردهای سیب پاکسازی کننده ی خون است و خون پاکسازی شده جریان خون را بالا می برد و جریان خون بالا احساس خستگی را از بدن دور می کند و سیب می تواند جایگزین خوبی به جای گوشت باشد که با کالری کمتری اشتهای کاذب شما را از بین می برد پس میوه ی خوبی برای افرادی است که از رژیم خاصی پیروی می کنند.

فلفل تند ،خوراکی هایی که باعث لاغری می شوند

فلفل تند ،خوراکی هایی که باعث لاغری می شوند

5: فلفل های تند چیلی :

بسیاری از مردم به فلفل های تند چیلی فقط به این دید نگاه ی کنند که یک ادویه مناسب برای غذا های خاص است و تنها مزاج شما را تند می کند و فواید دیگری ندارد .

اما بدانید که فلفل یکی از پرخاصیت ترین ادویه ها محسوب می شود که سرشار از آنتی اکسیدان است و فرد بعد از خوردن فلفل سوخت و ساز بدنش 2 برابرشده پس یک چربی سوز خوب نیز محسوب می شود.

کلم بولوکلی ،خوراکی هایی که باعث لاغری می شوند

کلم بولوکلی ،خوراکی هایی که باعث لاغری می شوند

6: کلم بروکلی :

کلم بوکلی دارای فیبر فراوان است و این فیبر ها الیاف هایی را دارا هستند که باعث می شود فرد احساس سیری کند که اشتهای کاذب کنترل می شود . و پیشنهاد می شود کلم بروکلی را خام میل کنید یا بخاربز کنید و یا بهتر است قبل از هر وعده ی غذایی کلم بروکلی را با آب لیمو طعم دار کرده و به عنوان سالاد میل کنید.

چی بخوریم لاغر بشیم

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند