ار اف فرکشنال

کاربرد دستگاه Co2 فرکشنال

دستگاه Co2 فرکشنال برای بیمارانی تجویز می شود که دارای چین و چروک ،اسکار ، جوش ، جای جوش ، آکنه ، پیری پوست ، اسکار ناشی از سوختگی ، اسکار ناشی از بریدگی ، اسکار پس از جراحی ، از بین بردن منافذ باز پوست ، چروک پلک ها ، ترک های پوستی شکم و بدن ، لکه های ناشی از افزایش سن ، انواع ضایعات پوستی دست و پشت گردن و افرادی که می خواهند پوستی سفت تر داشته باشند تجویز می شود.

دستگاه co2 فرکشنال

این دستگاه برای جوانسازی و صاف کردن پوست یکی از برترین دستگاه های شناخته شده است.

این دستگاه با عمق 600 تا 1000 میکرون داخل پوست می شود باعت تسریع در کلاژن سازی پوست می شود و این اشعه ی دستگاه باعث تحریک پوست شده و کلاژن سازی را فعال می کند و همه ما میدانیم که کلاژن در پوست نقش موثری دارد و باعث جوانسازی پوست می شود.

استفاده از این دستگاه نیاز به بی حسی و بی هوشی ندارد و فقط با کمی بی حسی در سطح پوست که بدون تزریق است می توان از این دستگاه بدون هیچ احساس دردی استفاده کرد.

عوارض دستگاه co2 فرکشنال چیست؟

عوارض دستگاه co2  فرکشنال را میتوان در طولانی بودن دوره ی درمان و التهاب های آن باز گو کرد.

دوره ی درمان co2 فرکشنال بین 3 تا 4 هفته است و پوست دچار التهاب و قرمزی و گاها دچار سیاهی روی سطح پوست می شود.

دوره ی درمان دستگاه co2 فرکشنال چیست؟

دوره ی درمان و تعداد جلسات توسط پزشک تشخیص داده می شود.

به صورت کلی میتوان گفت بین 3 تا 5 جلسه که به صورت ماهیانه است در نظر گرفته می شود و برای تسریع در دوره ی درمان پیشنهاد می شود که از این دستگاه با ترکیب دستگاه درم ابرژن استفاده شود تا از تعداد جلسات آن کاسته شود.

co2 فرکشنال

مراقبت های بعد از دستگاه co2  فرکشنال چیست؟

این دستگاه بدون احساس درد و بدون خونریزی است و نیاز به پانسمان ندارد.

لازم به ذکر است که بعد از استفاده از دستگاه co2   باید تا دو روز اول از کرم ترمیم کننده پوست متناسب با تشخیص پزشک بر اساس تیپ پوستی خود استفاده کنید و بعد از دو روز میتوانید از از لوازم آرایشی و کرم های مرطوب کننده استفاده کنید.

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند