راه های درمان چین و چروک صورت

نکات کلیدی رفع چین و چروک پوست صورت

برای تمامی ما این اتفاق خواهد افتاد که دچار چین و چروک روی پوست صورتمان شویم این امر یک قابل پیشگیری نیست و درمان قطعی ندارد،مافقط می توانیم این روند را به تعویق بیندازیم با با روش های جدید مانند تزریق ژل ، تزریق بوتاکس و تزریق چربی برای مدتی از دست چین و چروک پوست صورت رهایی پیدا کنیم.

در این پست می خواهیم یک سری از کارهای خیلی ساده اما موثر برای شادابی پوست شما را قرار دهیم ، این موارد می توانند در چین و چروک های پوستی شما تاثیر داشته باشند.

روش های زیر درمان چین وچروک نمی باشند و فقط برای جلوگیری از این اتفاق خیلی موثر هستند. این روش ها برای شما هیچ هزینه ای نخواهند داشت و فقط کمی دقت در عمل کردن به آنها کافی می باشد.

تاثیر آفتاب روی پوست صورت

تاثیر آفتاب روی پوست صورت

اولین و مهم ترین آنها مراقب آفتاب باشید ، آفتاب به خاطر اشعه هایی که دارد باعث از بین رفتن پوست در طول زمان می شود.اگر لازم است مدت طولانی در روز زیر آفتاب فعالیت کنید بهتر است از کرم های ضد آفتاب استفاده نمایید.اگر این کار کوچک را انجام دهید پوست شما مانند یک جوان همیشه شاداب خواهد ماند.

عوارض سیگار برای چین و چروک صورت

عوارض سیگار برای چین و چروک صورت

دوین کاری که شما می توانید با ترک آن دارای پوست بهتر و بدون چین و چروک باشید ترک سیگار است ، سیگار باعث از بین رفتن کلاژن ها سطح پوست می شود .کسانی که از مصرف سیگار استفاده می کنند معمولا دارای پوست نازک تر و حساس تر نسبت به افراد غیر سیگاری هستند.

صورت شستن

صورت شستن

سومین راه درمان چین چروک صورت این است که صورت خود را در روز زیاد شستشو ندهید این کار باعث از بین رفتن مواد چرب کننده پوست شما می شود و باعث خشکی پوست می شود.

خواب برای چروک صورت

خواب برای چروک صورت

راهکار آسان دیگر درمان چین و چروک خواب است ، سعی کنید به اندازه کافی استراحت کنید و بخوابید .زمانی که شما در خواب هستید هم پوست شما و هم ماهیچه های صورتتان می توانند استراحت کنند.

سبزیجات

سبزیجات

میوه و سبزیجات استفاده کنید این مواد تاثیر فوق العاده ای روی پوست شما دارد و مصرف روزانه از مواد گیاهی مخصوصا از میوه ها به خاطر ویتامین های موجود در آن برای صاف ماندن پوست شما خیلی خوب هستند.

غذاهای دریایی

غذاهای دریایی

از غذاهای دریایی استفاده بیشتری کنید ماهی ها و آبزییان برای پوست بسیار عالی می باشد دراين بین ماهی خیلی  پروتین دارد و دارای مواد طبيعی برای پوستاست که از پير شدن پوست جلوگيری می نمايد.اگر توجه کرده باشید مردم کشور های شرق آسیا برای استفاده زیاد از این مواد خیلی جوان تر از مابقی مردم دنیا به نظر می رسند.

با رعایت همین چند نکته خیلی راحت می توانید درمان چین و چروک صورت خود را صورت دهید.

درمان چین و چروک صورت

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند