زنگ کردن طبیعی مو ها

رنگ کردن مو با استفاده از عصاره های گیاهی

رنگ کردن مو در خانم ها و آقایان یک امر طبیعی محسوب میشود،بعضی از افراد به دلایل مختلف موهای سرشان سفید می شود و برای از رنگ کردن موهای سفید از رنگ های شیمیایی استفاده میکنند که بعضی از این مواد باعث ریزش مو میشود.

در این بخش رنگ کردن مو با استفاده از عصاره های گیاهی را برای شما آماده کرده ایم.

4 قاشق غذاخوری حنا را با آب جوش مخلوط کنید و بگذارید به مدت 2 ساعت روی موهایتان قرار گیرد.

وسمه (رنگ حنا) را خیس کنید و بعد از شستشوی موهایتان با آب ورم به مدت 2 ساعت روی موهایتان قرار دهید و باز موهایتان را با آب ولرم شستشو دهید.

رنگ موی گیاهی

رنگ موی گیاهی

رنگ کردن موهای سفید با استفاده از عصاره ی گیاهان

1 : دو قاشق غذاخوری پودر گل شقایق را با دو قاشق پودر پوست گردو مخلوط کنید و در یک لیوان آب جوش حل کنید تا به حالت خمیری در بیاید و به مدت 2 ساعت موهایتان را ماساژ دهید و 1 ساعت موهایتان را به حال خود قرار دهید و موهایتان را با آب ولرم شستشو دهید.

2 : رزماری یا اکلیل کوهی برای افرادی که موهای سفید دارند و از چربی مو رنج می برند مورد استفاده است پس یک چهارم فنجان رزماری خشک را به مدت 10 دقیقه با 2 فنجان آب جوش مخلوط کنید و از صافی رد کنید و روی موهای خود به مدت یک شب تا روز قرار دهید هر چه این محلول مدت زمان بالاتری روی موهایتان قرار گیرند موهای سفیدتان تیره تر می شوند.

3 : چهار قاشق غذاخوری تنباکو با 2 لیوان آب به مدت نیم ساعت بجوشانید و بگذارید خنک شود و به مدت 2 ساعت محلول را روی موهایتان ماساژ دهید و موهایتان را با آب ولرم شستشو دهید.

برای داشتن موهای تیره از این عصاره های گیاهی استفاده کنید

1 : دو قاشق غذاخوری حنا را با 4 قاشق وسمه را در 1 لیوان آب جوش مخلوط کنید بعد از گذشت 5 دقیقه 1عدد تخم مرغ به آن اضافه کنید و قبل از این که محلول رنگ مو را بر روی موهایتان قرار بدهید موهایتان را به 1 قاشق روغن جوانه ی گندم آغشته کنید و سپس موهایتان را با محلول رنگ مو ، رنگ کنید و بگذارید که به مدت 2 ساعت بر روی موهایتان قرار گیرد سپس موهایتان را شستشو دهید.

2 : پنج قاشق غذاخوری حنا را با یک لیوان سرکه مخلوط کنید و به مدت 2 ساعت بر روی موهایتان قرار دهید و بعد از آن موهایتان را با آب ولرم شستشو دهید.

3 : دو قاشق پودر گل شقایق را با 2 قاشق پوست گردو و یک لیوان آن مخلوط کنید و بر روی موهایتان قرار دهید و بعد از گذشت 2 ساعت موهایتان را با آب ولرم شستشو دهید.

4 : چهار قاشق غذاخوری را با نصف لیوان آب جوش مخلوط کرده و بر روی موهایتان قرار دهید و پس از شستن با آب ولرم بلافاصله محلول ترکیب شده ی 4 قاشق وسمه (رنگ حنا) و 1 قاشق مرباخوری سیریش و ماست را بر روی موهایتان قرار داده و باز بگذارید به مدت 2 ساعت روی موهایتان بماند و بعد با آب ولرم شستشو دهید.

اگر درماه 2 بار موهایتان را با جوشانده ی پوست گردو ماساژ دهید موهایتان در طول زمان تیره می شود و یا حتی مشکی

رنگ کردن موها با عصاره طبیعی

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند