ناحیه مناسب تزریق ژل

5 ناحیه مناسب تزریق ژل

همان طور که در بخش های گذشته در مورد تزریق ژل مطالبی را عرض کردیم ، در این بخش می خواهیم به بیان نواحی مورد تزریق ژل بپردازیم.

ژل در درمان چروک صورت بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و تقریبا می توان گفت که از مابقی روش های موجود هم کم هزینه تر و هم از نظر مشکلاتی که بعد از تزریق پیش می آید کم دردسر تر می باشد.

نواحی که در صورت برای تزریق بهترین مناطق هستند و بیشترین نقش زیبایی را در صورت ایفا می کنند در زیر برای شما معرفی می نماییم:

1 : چین نازولبیال که همان چین های دور بینی هستند ، در زیر با تصویر که برای شما قرار می دهیم هم محل دقیق را می توان مشاهده کرد هم بعد از تزریق را می توانید مشاهده کنید.

چین نازولبیال

چین نازولبیال

چین دور بینی

چین دور بینی

2 : خطوط ماریونت که در کنار لب از طرفین به وجود می آید در زیر با تصویر که برای شما قرار می دهیم هم محل دقیق را می توان مشاهده کرد هم بعد از تزریق را می توانید مشاهده کنید.

چروک دور لب

چروک دور لب

3 : مورد استفاده دیگر ژل در درمان چین چانه ای است این چین معمولا در روی چانه به وجود می آید که در زیر با تصویر قرار داده شده کاملا هم محل چین هم بعد از تزریق را می توانید مشاهده کنید.

4 : استفاده دیگر از ژل برای حجم دهی چانه می باشد این مورد برای بعضی از افراد قابل استفاده است ، تصویر زیر بیانگر این موضوع می باشد.

حجم دهی چانه

حجم دهی چانه

5 : حاشیه لب برای افرادی که سن آنها بالا رفته خیلی مورد استقبال قرار می گیرد.این چروک ها بالای لب بیشتر به وجود می آید در تصویر زیر این نواحی را می توانید مشاهده نمایید.

حاشیه لب

حاشیه لب

6 : پر کاربرد ترین نوع تزریق تزریق ژل لب می باشد این نوع تزریق معمولا بیشتر استفاده می شود و با توجه به میزان لب بالا و لب پایین با توجه به نظر پزشک متخصص برای شما تزریق انجام می شود.

حجم دهنده لب

حجم دهنده لب

تمام این نواحی که در بالا برای شما قرار دادیم قسمت هایی از صورت می باشد که با گذشت زمان این نواحی دارای پیری شده و کمی از حالت طبیعی خود خارج می شود و باعث تغییر در چهره شما می شود و با چند تزریق می توان به حالت عادی خود باز گردد.

هزینه تزریق ها نیز با توجه به اندازه خطوط و منطقه آن متفاوت است و نوع ژل نیز در قیمت گذاری تاثیر بسزایی دارد.برای اطلاع از هزینه انجام تزریق ژل بهترین راه مشاوره حضوری می باشد که کاملا رایگان بوده و بهترین نوع را می توانید مطلع شوید.

نواحی تزریق ژل

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند