همه چیز درباره پروتز

پروتز چیست؟

پروتز چیست؟

پروتز یک ماده ی سیلیکونی است که در بازار های جهانی وجود دارد و قابل دست رس است .این پروتز برای فرم دهی و یا در زمینه ی زیبایی شناسی برای برجسته کردن اندام مورد استفاده قرار میگیرد که مورد استقبال عموم قرار گرفته و میتوان در اکثر نقاط بدن بدونه محدودیت استفاده کرد پروتز برای بیماران زیادی تجویز می شود از جمله بیماران سرطانی که بعد از پایان دوره ی درمانشان متاسفانه سینه ی خود را از دست میدهند پیشنهاد می شود.و افرادی که بر اثر تصادف چانه وفک خود را از دست می دهند یا دچار شکستگی گونه می شوند هم پیشنهاد می شود.

پروتز علاوه در جراحی های ضروری در زمینه ی زیبایی شناسی پزشکی طرفداران زیادی دارد.

جایگذاری پروتز که یک جراحی محسوب می شود در کلینیک های مخصوص و مجهز و یا در بیمارستان انجام می شود که متناسب با عمل انجام شده و جای در نظر گرفته شده به صورت میانگین در جراحی های محدود حدوده 2الی3 ساعت استراحت در نظر گرفته شده و تحت نظر در کلینیک های مخصوص و یا بیمارستان ها قرار میگیرد. و فرد بیمار بعد از انجام عمل پروتز به راحتی می تواند به کار های روزمره ی خود بدونه محدودیت ادامه دهد.

پروتز های مختلفی در زمینه ی پزشکی و زیبایی شناسی وجود دارد که در زمینه ی زیبایی شناسی به دو مورد از آن ها اشاره می شود.

پروتز چیست؟

پروتز چیست؟

پروتز سیلیکون

پروتز سیلیکون یکی از محبوب ترین و بی عارضه ترین پروتز ها محسوب می شود زیرا با پوست بدن  و بافت های اندام ها سازگار بوده و مدت طولانی می توان از آن استفاده کرد بدونه هیچ عارضه و کبودی و حتی کشیدگی و حرکت کردن در جای خود.

پروتز سیلیکون

پروتز سیلیکون

پروتز سم دار

این نوع پروتز که در زمینه ی زیبایی شناسی پزشکی از آن بهره مند می شود طرفداران مخصوص به خود را دارد که بعد از لایه ی اصلی پروتز و بعد از قرار دادن در جایگاه در نظر گرفته شده در داخل آن را متناسب با علاقه ی بیمار و تشخیص پزشک و فردم اندام بیمار سرم میریزند و با نخ های مخصوص آن را جایگزاری کرده و بافت بیمار را بخیه می زنند

برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند