کاشت ابرو

کاشت ابرو بیشتر برای بانوان انجام می شود زیرا بانوان با اصلاح بیش از حد باعث می شوند که گرافت های ابرو ی به مرور از بین برود و یا می تواند بر اثر شکستگی و یا جراحی های پوستی فلیکول های خود را از دست بدهند بهترین راه حل برای این درمان کاشت ابرو می باشد.

ترمیم ابرو

بانوانی که بر اثر زایمان یا استرس های ناشی از فشار های عصبی یا افسردگی و یا مصرف قرص های افسردگی موهای ابرو ی خود را از دست می دهند.با مشاوره از پزشک می توانند ترمیم ابرو انجام دهند ،ترمیم ابرو با استفاده از مزوتراپی و پی آر پی است که دارای محلول هایی برای تحریک فلیکول مو محسوب می شوند .

کاشت ابرو
کاشت ابرو

بیماران زیادی از طریق مزوتراپی و پی آر پی توانسته اند ابرو های خود را بدست آورند اما این در شرایطی اتفاق می افتد که فلیکول های مو از بین نرفته باشد و فقط ضعیف شده باشند در غیر این صورت تنها درمان پیشنهادی کاشت ابرو است.

اطلاعات غلط در بین عموم مردم قرار دارد که این اطلاعات حاکی از آن است که موهای ابرو ها ی کاشت شده به صورت بد زاویه رشد می کنند.

بعد از شروع به رشد به حالت فر در می آیند و وارد پوست می شوند و یا به حالت عروسکی است که این حالت عروسکی یعنی از هر شکافت ایجاد شده در ابرو دو الی سه تار مو رشد کرده اند که حالت قشنگی به صورت نمی دهد.

کاشت ابرو

در بخش کاشت مو به روش Fut اشاره کردیم در کاشت ابرو نیز این روش مورد استفاده قرار می گیرد.

برترین کاشت ابرو، کاشت ابرو است که از روش Fut  استفاده شود روش های دیگر باعث نگرانی های مردم شده و زاویه خواب مناسب را ندارد و یا به حالت عروسکی رشد می کنند.

در روش Fut یه قسمت خیلی کوچک از پشت سر برداشت می شود و در زیر دستگاه میکروسکوپ شروع به جداسازی می شود و به صورت دونه دونه و تک تک جداسازی می شود و تکنیسین متخصص با زاویه خواب مناسب آن گرافت ها را در لایه ی زیرین پوست قرارا داده و کاشت انجام می دهند.

لازم به ذکر است که موهای ابرو دارای هفت الی ده زاویه ی خواب مو هستند تا به صورت طبیعی کاشت شما نمایان شود. در غیر این صورت کاشت شما غیر طبیعی به نظر می رسد.

زاویه کاشت ابرو
زاویه کاشت ابرو

عمل کاشت ابرو

در عمل کاشت ابرو هیچ نیازی به بی هوشی نیست و بیمار از اول تا پایان عمل باید به هوش باشد و هیچ استرسی برای بیمار به وجود نخواهد آمد.در زیر فیلم کوتاه کاشت ابرو برای شما قرار می دهیم که بعد از کاشت با بیمار مصاحبه شده و ایشان بدون هیچ مشکلی و هیچ دردی توضیحاتی از کاشت ابروی خود بیان می کنند.

 

هزینه ی کاشت ابرو

هزینه ی کاشت ابرو متناسب با مقدار ریختگی بر آورد می شود.

اگر میزان ریختگی ابرو محدود باشد و محدود به یک قسمت تاج ابرو ، دم ابرو باشد هزینه 30000000 ریال میلیون بر آورده می شود.

اگر میزان ناحیه ی ریخته شده زیاد باشد و تاج ابرو و دم ابرو و بدنه ی ابرو را در بر بگیرد هزینه ی کاشت ابرو 35000000ریال می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *