روش کاشت مو BHT

کاشت مو به روش BHT

درکاشت مو به روش BHT  از موی بدن فرد بیمار استفاده می شود و کاشت مو انجام می شود. این روش برای افرادی پیشنهاد می شود که دارای بانک موی محدود هستند و یا ژن طاسی شدید دارند و نمیتوانند از موهای پشت سر خود استفاده کنند و یا بانک موی آنها محدود است و برای تراکم بیشتر از موی بدن فرد مورد نظر استفاده می شود و اولین گزینه ی پیشنهادی موهای قفسه ی سینه است و گزینه های دیگر می تواد از دست و پاهای بیمار استفاده کرد .

در کاشت مو به روش BHT ناحیه های اهدا کننده بانک مو عبارتند از :  ریش ، سینه ، کمر ، پاها، دست ها ، و قفسه ی سینه نام برده می شود در ابتدا مو های ناحیه اهدا کننده را کوتاه کرده و بی حسی مو ضعی به محل تزریق می شود.

کاشت مو به روش BHT

کاشت مو به روش BHT

با گذر زمان هفت الی ده دقیقه دیگر بیمار هیچ دردی و و رود سوزنی را احساس نمیکند بهتر است که بیمار محل اهدا کننده را نبیند تا در آرامش کامل به ادامه ی عمل ادامه دهد.

کاشت مو BHT

کاشت مو BHT

با استفاده از دستگاه های مخصوص شروع به برداشت کرده که مهمترین عامل برداشت مناسب را میتوان زاویه ی برداشت نام برد زیرا زاویه ی موهای پشت سر یا همان بانک موی افراد با زاویه خواب موهای بدن متفاوت است و روش و تکنیک خاصی را می خواهد .و فقط باید توسط پزشک متخصص این عمل انجام شود و محل اهدا کننده را هم پزشک متخصص تشخیص بدهد .

نمونه کاشت مو - BHT

کاشت مو – BHT

بعد از برداشت باید پانسمان مخصوص برای فرد در نظر گرفته شود و مراقبت های خاص دارد و نسخه ی پزشک به صورت کامل باید در دوره ی زمانی رعایت شود.

فلیکول های برداشت شده باید با شکافت واحد فولیکولی مناسب کاشته شود زیرا این گرافت ها با گرافت های موی سر بیمار متفاوت بوده و این گرافت ها فقط در قسمت میانی سر کاشته می شود

ایجاد دریافت مناسب با استفاده از زاویه مناسب جهت تنظیم و کاشت یکی از مهمترین قسمت های کاشت مو با استفاده از موهای بدن بیمار است و این روش در بین روش های مناسب معرفی شده موفقیت آمیز در نظر گرفته شده و در برترین کلینیک های تخصصی کاشت مو مورد تایید و انجام می شود.قابل به ذکر است که نگهداری از محل اهدا کننده بر عهده بیمار بوده و نسخه های داده شده باید دوره ی درمان را به پایان برسانند.

برچسب ها: بدون برچسب

4 پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند