هزینه کاشت مو در ایران

هزینه کاشت مو در ایران | ارزان ترین قیمت کاشت مو

کاشت مو و عوامل موثر در هزینه کاشت مو در ایران

امروزه افراد بسیاری هستند که با مشکل ریزش مو به صورت های مختلف مواجه می باشد. اما خوشبختانه در سال های اخیر روش های پیشرفته و رضایت بخشی برای درمان این مشکل ایجاده شده اند که از آن جمله می توان به روش های کاشت مو و پیوند مو اشاره کرد. اما یکی از موضوعاتی که باعث می شود، اکثر افراد از مواجهه با این نوع درمان سربازنند، قیمت کاشت مو می باشد. از این رو بهتر دانستیم تا شما را کمی با هزینه کاشت مو در ایران آشنا کنیم.

هزینه کاشت مو در ایران نرخ ثابتی ندارد و بسته به شرایط می تواند تغییر کند. امروز قصد داریم تا شما را با مهمترین عوامل موثر در هزینه کاشت مو آشنا کنیم. از جمله عواملی مهم در این تفاوت قیمت پیوند مو می توان به نوع روش مورد استفاده در کاشت مو، میزان ریزش مو فرد، تعداد قلمه ها و گرفت های مورد نیاز برای پیوند، تعداد جلسات درمانی، نوع کلینیک درمانی، اعتبار و کیفیت درمان پزشک، هزینه مراقبت های پس از جراحی و ... اشاره کرد.

در ادامه درباره هر یک از این عوامل بیشتر و دقیق تر صحبت خواهیم کرد. پس با ما همچنان همراه باشید.

هزینه کاشت مو در ایران

روش مورد استفاده برای کاشت مو

برای کاشت مو می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. هر یک از این روش ها مزایا و معایب خاص خود را دارد.

از این رو هزینه کاشت مو به وسیله هر یک از این روش ها نیز متفاوت خواهد بود. از جمله مهمترین و متداول ترین روش های کاشت مو در ایران می توان به روش پیوند واحد فولیکول یا FUT، روش استخراج واحد فولیکول یا FUE، روش FIT و روش SUT اشاره کرد.

به تبع هزینه درمان ریزش مو با هر یک از این روش ها تفاوت چشمگیری دارد. معمولا هزینه های روش FUT نسبت به روش FUE بسیار ارزان تر است و افرادی که با مشکل هزینه کاشت مو مواجه هستند، می توانند از این روش استفاده کنند.

روش FIT نیز یکی از روش های ساده کاشت مو است که نیاز به عمل جراحی ندارد. البته هزینه این روش نسبت به روش SUT بیشتر است؛ چرا که برای پیوند مو از روش دستی استفاده می شود. معمولا ارزان ترین روش کاشت مو در ایران روش FUT می باشد.

البته شما باید ابتدا بدانید که با چه نوع ریزش مویی مواجه هستید و بهترین روش برای درمان تان کدام است. چرا که ممکن است شما بخواهید از گرانترین روش کاشت مو استفاده کنید؛ در صورتی که این روش برای شما کارایی ندارد.

گرافت های مورد نیاز کاشت مو

گرفت های مورد نیاز برای پیوند و میزان ریزش مو

معمولا در جلسات مختلف درمانی تعداد قلمه های خاصی از مو پیوند داده می شود. به این تعداد قلمه ها یا واحد های فولیکولی مو، گرفت گفته می شود.

یکی از روش های تعیین هزینه کاشت مو در ایران میزان گرفت ها و قلمه های مویی است که پیوند داده می شود. البته در برخی کلینیک ها این موضوع اصلی ترین پارامتر تعیین قیمت کاشت مو محسوب می شود. به این معنی که شما برای تعداد قلمه های مویی که می بایست برداشته شده و پیوند زده شوند، هزینه پرداخت می کنید.

از این رو اگر شما فردی هستید که تنها بخش های کمی از موهای سر تان دچار طاسی و ریزش مو شده است، هزینه کمتری را نسبت به فردی که دچار طاسی کامل سر است، پرداخت می کنید. پس از دچار طاسی کامل سر هستید، مراجعه به این قبیل کلینیک ها زیاد توصیه نمی شود. در این حالت بهتر است به کلینیک هایی مراجعه کنید که معیار اصلی خود برای تعیین قیمت کاشت مو را پارامتر دیگری قرار داده باشند. گذشته از این ها تعداد جلسات درمانی شما نیز کاهش یافته و روند درمان سرعت بیشتری پیدا می کند.

Price-of-hair-transplant-AriamanClinic

کلینیک کاشت مو و میزان اعتبار پزشک و کلینیک

حتما شما هم جز آن دست از افرادی هستید که پیش از مراجعه به هر کلینیک یا مکانی، درباره آن مکان تحقیق می کنید. معمولا اکثر افراد این گونه کلینیک مورد نظر خود برای کاشت مو را انتخاب می کنند.

اگر کلینیک فوق سابقه درمانی خوبی داشته باشد و اکثر بیماران ذهنیت مثبتی داشته باشند، باعث افزایش اعتبار کلینیک می شود. البته موضوع اصلی که به کلینیک اعتبار می بخشد، پزشکان و جراحانی هستند که در آن مشغول به فعالیت هستند. برخی افراد علاقه مند هستند که مراحل درمان خود را نزد بهترین متخصصان و پزشکان طی کنند. از این رو به دنبال مطب و کلینیک این افراد جستجو می کنند.

کلینیک آریامن با سابقه ای درخشان با کادری مجرب و بهره مندی از تجهیزات به روز دنیا تواسته درصد رضایت بسیار بالایی نزد مشتریان خود ایجاد نماید . کادر حرفه ای و متخصص کلینیک آریامن همواره تلاش میکند با دقت و استفاده از تکنولوژی روز دنیا رضایت شما مشتریان عزیز را در صدر امور خود قرار دهد.

مراحل کاشت مو

تعداد جلسات درمانی و داروهای کاشت مو

یکی دیگر از معیارهای تعیین قیمت کاشت مو در ایران تعداد جلسات درمانی می باشد. هر چه تعداد جلسات درمان بیشتر شود، به تبع هزینه کاشت مو و درمان نیز افزایش پیدا می کند. عاملی که در افزایش تعداد جلسات درمانی موثر می باشد، میزان ریزش مو و نوع روش مورد استفاده برای کاشت مو می باشد.

هر چه میزان ریزش مو و طاسی سر بیشتر باشد، قطعا نیاز به واحد های مویی بیشتر احساس می شود. همان طور که می دانید در یک جلسه درمانی نمی توان بیش از اندازه واحد فولیکولی برای پیوند برداشت کرد. از این رو باید تعداد جلسات را افزایش داد که این خود باعث افزایش قیمت کاشت مو می شود.

تا بدین شما سعی کردیم، شما را تا حدودی با هزینه های کاشت مو و عوامل موثر در تعیین هزینه کاشت مو در ایران آشنا کنیم. اما این به تنهایی کافی نیست. اگر می خواهید به طور دقیق تر با هزینه های کاشت و پیوند مو در ایران بسته به نوع موها و میزان ریزش موهای خود آشنا شوید، توصیه می کنیم، همین حالا با مشاور های تلفنی کلینیک آریامن تماس گرفته و علاوه بر دریافت هزینه حدودی کاشت مو، از مشاوره های دقیق و کاربردی همکاران ما استفاده نمایید. کلینیک آریامن افتخار این را دارد تا با در اختیار داشتن مجرب ترین کادر و پیشرفته ترین امکانات اقدام به ارائه خدمات کاشت مو در ایران بکند.

 

نیاز به مشاره بیشتر دارید ؟

جهت بهره مندی و صحبت با متخصصان کلینیک آریامن تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان

شماره تماس
۴۲۴۸۵۰۰۰ (۰۲۱)

هزینه کاشت مو در ایران چقدر است ؟

تعیین قیمت کاشت بستگی به عوامل زیادی دارد از جمله روش مورد استفاده برای کاشت مو ، هزینه های کلینیک کاشت مو ، دستمزد پزشک متخصص ، تعداد جلسات مورد نیاز برای رفع طاسی ، میزان طاسی سر …

قیمت کاشت مو در کدام شهر ارزان تر است ؟

قیمت کاشت مو در شهر های مختلف تفاوت چندانی داشته ، قیمت کاشت مو با توجه به کیفیت پیوند مویی که انجام میشود قابل ارزیابی است .


امیدوارم از مطالعه مقاله "هزینه کاشت مو " بهره کافی را برده باشید ، خواهشمند است نقطه نظرات و سوالات خود را از طریق دیدگاه برای ما ارسال نماید

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب پیشنهادی :

کاشت مو به روش FIT ( اف ای تی ) | مزیت ها و معایب fit | هزینه کاشت مو fit
کاشت مو به روش FUT | مزیت های کاشت مو FUT
کاشت مو به روش Super FUE | بهترین روش کاشت مو
کاشت مو به روش SUT (اس یو تی) | جدیدترین روش کاشت مو
کاشت ریش و سبیل | کاشت طبیعی |تولید هورمون کاشت
برچسب ها: بدون برچسب

6 پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند