تزریق ژل موارد استفاده زیادی دارد و یکی از این موارد تزریق لب با ژل می باشد ، و همینطور زمانی که سن در افراد بالا می رود چین و چروک های پوستی در کنار چشم , کنار لب و گونه ها در صورت بیشتر می شود و معمولا برای خانوم ها این مسئله اهمیت بیشتری نسبت به آقایان دارد .یکی از روش های از بین بردن  این چین و چروک ها استفاده از تزریق ژل و تزریق بوتاکس می باشد که برای انجام تزریق معمولا سوالاتی برای کسی که می خواهد تزریق انجام دهد پیش می آید که در زیر به برخی از آنها اشاره کردیم و جواب این سوالات را نیز داده ایم.
نواحی قابل تزریق ژل

برای تزریق ژل احتیاجی به بیهوشی نمی باشد و شما بنا به منطقه ای که می خواهید تزریق انجام دهید ، فقط یه صورت موضعی بیحس می شوید و بعد از گذشت چند ساعت از تزریق این بی حسی از بین خواهد رفت.

آیا تزریق ژل به صورت دائمی میباشد؟

در پاسخ به این سئوال می توان گفت که ژل ها معمولا به سه گروه تقسیم میشوند :

  1.   ژل های موقت که بعد از تزریق بین 4 تا 6 ماه تاثیر خود را از دست می دهند.
  2.  ژل های نیمه دائمی یک گروه دیگر از ژل می باشند که طول تاثیر پذیری بالاتری دارند و نسبت به مقدار تزریق بین 6 ماه تا 2 سال دارای تاثیر در ناحیه مورد تزریق می باشند.
  3. گروه آخر که معروف به ژل های دائمی هستند ، زیاد قابل اعتماد نمی باشند و هنوز شرکت معتبری این ژل را ارائه نداده است.اثر مخرب این نوع ژل بعد از یک سال باعث بروز افونت در بدن می شود.

معمولا در 3 گروهی که بالا معرفی کردیم گروه اول یعنی ژل های موقت دارای استقبال بیشتری می باشند.

نتجیهه تزریق ژل به صورت

عوارض تزریق ژل چیست ؟

همیشه نگرانی این وجود داشته که عوارض تزریق ژل چه چیزی میتواند باشد : در این قسمت سعی شده عوارض تزریق شرح داده شود .

هيالورونيك اسيد،یک ماده‌اي است به صورت طبيعي در پوست يافت مي‌شود ولي بابالا رفتن سن، ميزان آن در پوست كاهش مي‌يابد. ژل ها تقریبا کار این آنزیم را برای پوست انجام می دهند که با تزريق ژل، اين ماده را وارد پوست مي‌كنند تا بتوانند عمق چين به‌وجود آمده روي پوست را كم كنند.معمولا در بعضی از افراد بعد از تزریق کمی در اطراف محل مورد تزریق نشانه های کبودی به وجود می آید که با گذشت یک هفته این کبودی ها از بین می رود .ژل های مورد استفاده به طور میانگین بین 6 ماه تا 48 ماه بعد از تزریق می توانند جذب پوست شوند و از بین خواهند رفت و واکنش بدن به ژل ها بسیار کم می باشد.

عوارض تزریق ژل

از چه برند ژلی استفاده کنیم

ژل ها مانند تمام مواد مورد استفاده در زیبایی دارای برندهای گوناگون و ساخت کشور های مختلف می باشند ، مهمترین مورد در انتخاب ژل این است که دارای استاندارد ایران باشد و تاریخ مصرف داشته باشد.

پس از عمل تزریق چه کارهایی باید انجام دهیم؟

بعد از انجام تزريق، کسی که عمل تزریق را انجام داده بايد نمک كمتري بخورد چون با خوردن نمک احتمال ورم بسيار بالا مي‌رود و اگر تزريق روي صورت انجام شده است ، بهتر است سرش را پايين نگيرد و چند روز اول از كمپرس سرد استفاده كند و بعد از كمپرس گرم.
براي تزريق ژل هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید در هر سال تزریق را انجام دهيد.

نیاز به مشاره بیشتر دارید ؟

جهت بهره مندی و صحبت با متخصصان کلینیک آریامن تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان

شماره تماس
۴۲۴۸۵۰۰۰ (۰۲۱)

هزینه تزریق ژل

محاسبه تزریق ژل به صورت سی سی اندازه گیری و محاسبه می شود و نوع ژل در قیمت تاثیر دارد.

تزریق ژل