تاپوگرافی کاشت مو به روش FIT

همه چیز درباره کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش FIT یکی از روش‌هایی می‌باشد که برای کاشت مو طبیعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در کاشت مو FIT بعد از انجام چند جلسه‌ی درمانی فرد صاحب موهایی طبیعی و با کم‌ترین میزان بازگشت می‌شود و می‌تواند تا بیش از گذشته از زیبایی موهای خود لذّت ببرد. کلینیک کاشت مو آریامن یکی از معتبر‌ترین کلینیک‌های کاشت مو طبیعی محسوب می‌شود و خدمات خود را با بهترین کیفیّت و نازل‌ترین قیمت در اختیار بیماران قرار می‌دهد. کاشت مو به روش FIT تنها یکی از خدمات ارزنده‌ای می‌باشد که این کلینیک زیبایی به متقاضیان ارائه می‌دهد. در این مقاله قصد داریم تا شما را بیشتر با کاشت مو FIT آشنا نماییم و شما را با مزایا و معایب استفاده از این روش آگاه سازیم.

فرآیند کاشت مو به روش FIT چگونه است

کاشت مو به روش اف ای تی یکی از روش‌های متعدّد کاشت مو طبیعی می‌باشد. در این روش با استفاده از یک پانچ مخصوص فولیکول‌های مو از نواحی پر تراکم سر بیماران برداشته می‌شوند و به قسمت‌های کم ‌تراکم پیوند می‌گردند. کلینیک زیبایی آریامن یکی از مراکز زیبایی معتبر و قابل اعتماد برای کاشت مو به روش FIT محسوب می‌شود.

پزشکان و تکنسین‌های این مرکز با استفاده از جدید‌ترین و بروز‌ترین ابزار و با بهره بردن از دانش روز دنیا بهترین خدمات زیبایی را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. کاشت مو FIT یکی از خدمات ارزنده‌ای است که توسّط کلینیک کاشت مو آریامن به متقاضیان ارائه می‌شود. فرآیند کاشت مو به روش اف ای تی یک عمل جراحی سرپایی محسوب می‌شود و کاملاً بدون درد می‌باشد. تکنسین‌ها و پزشکان کلینیک کاشت مو آریامن با استفاده از ماده‌ی بی‌حس کننده این عمل جراحی را با نازل‌ترین قیمت و بهترین کیفیت برای شما انجام می‌دهند و نیاز نیست تا شما عزیزان نگران عوارض استفاده از مواد بی‌هوشی باشید. کاشت مو FIT یکی از روش‌های کم‌خطر و پر بازده برای کاشت مو طبیعی محسوب می‌شود و موهای کاشته شده به این روش از ماندگاری بالایی برخوردار هستند.

معمولاً انجام چند جلسه‌ی درمانی برای کاشت مو به این روش مورد نیاز است و در یک مرحله تنها تعداد مشخصی از موهای شما از محل مورد نظر برداشته می‌شوند و در ناحیه‌ی طاسی پیوند می‌گردند. کلینیک زیبایی آریامن از تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی کاشت مو طبیعی برخوردار است و راهنمایی‌های لازم در رابطه با مراحل مختلف کاشت مو طبیعی را به شما ارائه خواهد داد. در ادامه‌ قصد داریم تا شما را بیشتر با مراحل روش کاشت مو FIT آشنا نماییم.

نتیجه کاشت مو

مراحل کاشت مو FIT

کاشت مو به روش اف ای تی از مراحل مختلفی تشکیل شده است و لازم است تا این مراحل با دقت و ممارست بالایی انجام شوند. خوشبختانه مراحل کاشت مو طبیعی در کلینیک کاشت مو آریامن توسط بهترین و مجرب‌ترین متخصصان این زمینه انجام می‌شود و می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که مراحل کاشت مو طبیعی شما توسط ماهر‌ترین افراد در این زمینه انجام می‌گیرد. مراحل مختلف کاشت مو با استفاده از این روش به شرح زیر می‌باشد.

 1. بررسی بیمار و عکس برداری از نواحی مختلف سر
 2. مشخص کردن نواحی مورد نظر برای انجام پیوند
 3. برداشتن واحد های فولیکولی از نواحی متراکم و پر مو
 4. آماده سازی فولیکول های برداشته شده برای پیوند
 5. استراحت
 6. کاشت گرافت های فولیکولی در محل طاسی و پیوند فولیکول ها
 7. انجام مراقبت های پس از کاشت مو
مراحل روش کاشت مو FIT

مرحله‌ی اول: بررسی بیمار و عکس برداری از نواحی مختلف سر

انجام بررسی‌های مورد نیاز اولین مرحله از کاشت مو به روش FIT  می‌باشد و این فرآیند توسط تکنسین‌ها و متخصصان کلینیک کاشت مو آریامن صورت می‌گیرد. در این مرحله شدت طاسی محل مورد نظر توسط افراد مجرب تعیین می‌شود و از نواحی مختلف سر شما برای تکمیل اطلاعات پرونده‌ی درمانی عکس‌هایی تهیه می‌گردد. بازده کاشت مو اف ای تی بالا و محسوس می‌باشد و مقایسه‌ی عکس‌ موهای شما قبل و بعد از کاشت مو FIT این اطمینان را در شما ایجاد خواهد کرد که کاشت مو به روش FIT‌ با موفقیت انجام گرفته است و شما می‌توانید تا بار دیگر از زیبایی خود لذّت ببرید. کلینیک کاشت مو آریامن یکی از بهترین مراکز زیبایی در زمینه کاشت مو طبیعی به روش FIT محسوب می‌شود و شما می‌توانید با آسودگی خاطر سلامت موهای خود را با خدمات این مرکز درمانی معتبر دوباره بدست آورید.

مرحله‌ی دوم: مشخص کردن نواحی مورد نظر برای انجام پیوند

در این مرحله از کاشت مو به روش اف ای تی متخصصان و تکنسین‌های کلینیک زیبایی آریامن نواحی دریافت کننده‌ی مو را برای شما تعیین خواهند کرد. در این مرحله پزشک متخصص با استفاده از ماژیک مخصوص سر شما را به نواحی مختلفی تقسیم خواهد کرد و نواحی مناسب برای  روش FIT را علامت‌گذاری خواهد نمود. این مرحله یکی از مراحل مهم کاشت مو FIT‌ محسوب می‌شود زیرا در صورتی که نواحی دریافت کننده‌ی مو به درستی انتخاب نشوند ممکن است که نتیجه‌ روش کاشت مو اف ای تی شما را راضی نکند. غیر طبیعی بودن موهای نواحی دریافت کننده یکی از خطراتی است که همواره استفاده کنندگان خدمات کاشت مو طبیعی را تهدید می‌کند.

نگران این مسئله نباشید! متخصصصان و تکنسین‌های کلینیک کاشت مو آریامن با در اختیار داشتن تجربه‌ای بالا در روش FIT این اطمینان را به شما می‌دهند که نواحی دریافت کننده مو با دقّت و به درستی انتخاب خواهند شد تا شما عزیزان بتوانید از زیبایی موهای جدید خود نهایت لذت را ببرید. لازم به ذکر است که شما می‌توانید تا حدودی حالت موهای خود را نیز با استفاده از روش کاشت مو FIT  تعیین نمایید و این اختیار را دارید تا محل دریافت پیوند مو را تا حدودی تعیین نمایید ولی باید به این نکته توجه داشته باشید که پزشک معالج شما به دلیل دارا بودن تجربه‌ی بیشتر در این زمینه می‌تواند بهترین تصمیم را در این رابطه اتخاذ کند.

مرحله‌ی سوم: برداشتن واحد‌های فولیکولی از نواحی متراکم و پر مو

در این مرحله از کاشت مو با استفاده از پانچ‌های پزشکی مخصوص موهای شما از نواحی اهدا کننده برداشته خواهند شد تا مراحل آماده سازی را برای کاشته شدن در محل مورد نظر طی نمایند. این مرحله از کاشت FIT‌ کاملاً بدون درد می‌باشد و شما با استفاده از مواد بی‌حس کننده‌ی باکیفیت هیچ‌گونه احساس دردی را احساس نخواهید نمود. این مرحله از روش FIT یکی دیگر از مراحل مهم کاشت مو طبیعی به این روش محسوب می‌شود زیرا چنانچه پزشک متخصص و تکنسین‌هایی که این مرحله را انجام می‌دهند از تخصص کافی برخوردار نباشند ممکن است که فولیکول‌های برداشته شده از کیفیت لازم برای پیوند برخوردار نباشند.

متخصصان کلینیک زیبایی آریامن با بهره بردن از تجربه‌ی کافی این اطمینان را به شما می‌دهند که این مرحله از روش کاشت مو FIT با دقت و مهارت بالایی انجام خواهد شد و لازم نیست تا شما نگران بی‌کیفیت بودن فولیکول‌های برداشته شده باشید. دقت بالای متخصصان کلینیک کاشت مو آریامن این نوید را به شما می‌دهد که شما با کم‌ترین میزان تکرار فرآیند کاشت مو به روش FIT صاحب بیشترین تراکم مو در محل کاشته شده خواهید بود.

مرحله‌ی چهارم : آماده سازی فولیکول‌های برداشته شده برای پیوند

در این مرحله از روش FIT فولیکول‌های مو که از محل‌های پر تراکم سر شما برداشته شده‌اند با دقت بالایی مراحل آماده‌سازی را برای کاشته شدن در محل مورد نظر طی خواهند کرد. در این مرحله از کاشت مو به روش FIT فولیکول‌های برداشته شده در داخل محلول‌هایی نگه‌داری خواهند شد تا کیفیت و خاصیت رشد خود را از دست ندهند. کیفیت این مرحله از کاشت مو  FIT‌ جزو مهم‌ترین عوامل موفقیت این روش محسوب می‌شود و چنانچه در اثر خطا قسمتی از موهای شما از دست بروند، لازم است تا تمامی مراحل ذکر شده به منظور دریافت حداکثر بازده تکرار شوند. تکنسین‌های کلینیک زیبایی آریامن این مرحله از کاشت مو به روش اف ای تی را با دقّت و مهارت بالایی انجام می‌دهند و به همین دلیل است که استفاده کنندگان از خدمات این مرکز زیبایی رضایت بالایی را از خدمات کلینیک زیبایی آریامن داشته‌اند.

مرحله‌ی پنجم: استراحت بعد از کاشت مو

 معمولاً به 6 تا 8 ساعت زمان برای انجام شدن نیاز دارد. بعد از برداشت فولیکول‌های مو از نواحی اهدا کننده شما می‌توانید برای مدّت نیم ساعت به استراحت بپردازید. در این مرحله شما می‌توانید یک وعده‌ی غذایی سبک را نیز میل کنید تا انرژی لازم را برای ادامه‌ی فرآیند کاشت مو را در اختیار داشته باشید. به این نکته توجه کنید که صبر و حوصله‌ی شما می‌تواند بر روی نتیجه‌ی کاشت مو  FIT‌ تأثیرگذار باشد. بنابراین، سعی کنید که در مراحل مختلف انجام کاشت مو به روش FIT با صبر و حوصله‌ی کافی تکنسین‌ها و متخصصان کلینیک کاشت مو آریامن را یاری کنید.

مرحله‌ی ششم: کاشت گرافت‌های فولیکولی در محل طاسی

در این مرحله از کاشت مو به روش FIT پزشک متخصص با استفاده از ابزارهایی مخصوص فولیکول‌های مو را در محل طاسی پیوند می‌زند. انجام این مرحله باید با دقت بالایی صورت گیرد و  پزشک متخصص برای زیبای بیشتر موهای کاشته شده باید توانایی تعیین عمق کاشت مو و زاویه‌ی رشد موها را داشته باشد. این مرحله جزو مراحل اصلی کاشت مو به روش اف ای تی اف محسوب می‌شود و با استفاده از خدمات کاشت مو FIT‌ کلینیک کاشت مو آریامن می‌توانید اطمینان داشته باشید که این مرحله نیز همچون سایر مراحل با موفقیت طی خواهد شد. همچنین، لازم به ذکر است که خدمات روش کاشت مو fit در کلینیک زیبایی آریامن با نازل‌ترین قیمت به شما ارائه خواهد شد و دیگر لازم نیست تا شما نگران هزینه‌ کاشت مو در این روش باشید.

مرحله‌ی هفتم: انجام مراقبت های پس از کاشت مو

در این مرحله از کاشت مو به روش اف ای تی بیمار باید تا روز ششم توصیه‌های صورت گرفته توسط تیم درمانی کلینیک کاشت مو آریامن را به دقت انجام دهد. انجام دادن صحیح این توصیه‌ها می‌تواند به شما در داشتن موهایی پرتراکم کمک نماید. بعد از روز پانزدهم کاشت مو FIT شما می‌توانید به زندگی عادی خود بازگردید و تنها با رعایت برخی از توصیه‌های لازم از داشتن موهایی زیبا نهایت لذت را ببرید. دقت داشته باشید که در کاشت مو به روش FIT ممکن است که قسمت اعظمی از موهای کاشته شده تا ماه سوم بعد از انجام فرآیند کاشت مو طبیعی دچار ریزش شود. ولی لازم نیست تا شما در این رابطه نگران باشید زیرا فولیکول‌ موهای کاشته شده در محل مورد نظر باقی خواهند ماند و موهایی قوی‌تر و ضخیم‌تر در آن محل رشد خواهند کرد. در کل این روش کاشت مو یکی از روش‌های پر بازده برای کاشت مو طبیعی محسوب می‌شود و شما می‌توانید با انجام تنها چند جلسه‌ی درمانی تفاوت زیادی را در ظاهر کلی موهای خود ایجاد کنید.

روش کاشت ابرو FIT

از دیگر روش هایی که برای کاشت ابرو وجود دارد استفاده از روش fit است. باید بدانید که کاشت ابرو به این شیوه به عنوان یکی از روش های متداول در ترمیم و بازسازی ابرو محسوب شده و سوراخ های کوچکی در پشت و کنار سر بیمار ایجاد می شود تا گرافت ها به شکل کامل از این نواحی خارج شوند. پزشک مربوطه با توجه به تخصص خود می تواند از این روش استفاده کند تا نتیجه دلخواه حاصل شود.

 

نیاز به مشاره بیشتر دارید ؟

جهت بهره مندی و صحبت با متخصصان کلینیک آریامن تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان

شماره تماس
۴۲۴۸۵۰۰۰ (۰۲۱)

مزایا و معایب کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش FIT همچون سایر روش‌های درمان طاسی مزایا و معایب مخصوص به خود را دارا می‌باشد. با این حال، این روش یکی از پر کاربرد‌ترین و مأثّر‌ترین روش‌های کاشت مو طبیعی محسوب می‌شود.

مزیت های کاشت مو FIT

از جمله مزایا استفاده از روش کاشت مو اف ای تی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان برداشت فولیکول بیشتر در جلسات درمانی متوالی بدون ایجاد عارضه خاص
 • انجام برای افرادی که دارای جای زخم یا اسکار روی پوست خود هستند.
 • انجام در مواردی که تراکم مو بسیار کم است.
 • خونریزی به میزان بسیار ناچیز
 • نیاز به مراقبت خاصی ندارد
 • نیاز به پانسمان ندارد

معایب کاشت مو FIT

همچنین، از جمله معایب عمده‌ی استفاده از این روش برای کاشت مو FIT می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • انجام عمل کاشت مو در جلسات متعدد و طولانی شدن دوره درمان
 • در تعداد برداشت هر جلسه درمانی محدودیت وجود دارد.
عمل کاشت مو اف ای تی

با تمام این موارد کاشت مو FIT یکی از روش های محبوب کاشت مو در ایران می باشد که به شما نیز توصیه می شود، در صورتی که کاندید مناسب برای انجام این عمل پیوند هستید، حتما از این روش استفاده نمایید. شما در کلینیک زیبایی آریامن می توانید تمامی مراحل درمان و کاشت مو خود را با آرامش کامل، زیر نظر مجرب ترین متخصصان ما انجام دهید.

 

فیلم کاشت مو به روش FIT


امیدوارم از مطالعه مقاله "کاشت مو به روش FIT" بهره کافی را برده باشید ، خواهشمند است نقطه نظرات و سوالات خود را از طریق دیدگاه برای ما ارسال نماید

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب پیشنهادی :

مراقبت های بعد از کاشت مو | 4 هفته بعد از کاشت مو
گالری تصاویر کاشت مو
بهترین کلینیک کاشت مو کجاست ؟
هزینه کاشت مو در ایران | ارزان ترین قیمت کاشت مو
آشنایی با نکات کلیدی قبل از کاشت مو
تاثیر سیگار در کاشت مو

11 پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند