جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ برای جوانسازی پوست صورت و گردن و دست ها انجام می شود.که برای از بین بردن آکنه اسکار های ناشی از جراحی و منافذ باز پوست یا پوست های پرتقالی و استرس های ناشی از بارداری خانوم ها که باعث ایجاد لک بر روی صورت میشود را شامل می شود و یکی از موثرترین راه برای جلوگیری از چین و چروک و یا درمان چین و چروک ها محسوب می شود.

کلینیگ-زیبایی-میکرودرمینگ

انواع میکرونیدلینگ

در قسمت جوانسازی پوست ، میکرونیدلینگ یکی از جدیدترین روش های موجود است. در میکرونیدلینگ از دو روش استفاده می شود و این دو روش متناب با نیاز پوست بیمار انتخاب می شود:

1- میکرونیدلینگ با استفاده از مزوتراپی

  • در این روش بیمارانی انتخاب می شوند که پوست صورتشان نیاز به لک زدایی و لیفت صورت و روشن شدن پوست است انتخاب می شوند و این دسته از بیماران علاوه بر "جوانسازی پوست" به این موارد هم نیاز دارند

2- میکرونیدلینگ با استفاده از پی آر پی

  • بیمارانی در این روش انتخاب می شوند که نیاز به آبرسانی پوستشان و دارای سیاهی دور چشم و جاهای اسکار که ناشی از تصادف یا جراحی های پوستی به وجود آمده انتخاب می شوند که به جوانسازی پوست هم کمک میکند و چین و چروک هایی که ناشی از افزایش سن است یا چین و چروک هایی که ناشی از آب و هوای نامناسب یا چروک هایی که بر اثر سیگار است از بین می رود بعد از انتخاب روش مورد نظر کرم متناسب با پوست شما ساخته می شود که دارای مواد مقضی پوست شما متناسب با نیاز پوست و جنس پوست شما هست در اختیار شما قرار میگیرد
میکرودرم کلینیک زیبایی آریامن

مراقبت های بعد میکرونیدلینگ

نکاتی که بعد از میکرونیدلینگ باید رعایت شود:

  1. مصرف روزانه ی ضد آفتاب متناسب با پوست وبدونه رنگ
  2. مصرف کرم ساخته شده توسط پزشک به صورته روزانه یک بار
  3. مصرف ماسک ها یا اسکراپ های پوست هر 2 روز یک مرتبه متناسب با جنس پوست بیمار
  4. تکمیل دوره ی درمان میکرونیدلینگ -تکمیل دوره ی درمان میکرونیدلینگ ماهی یک بار یا 45 روز یک بار انجام می شود و 4 الی 6 جلسه متناسب با جنس پوست و عمق اسکار در نظر گرفته می شود.
میکرودرم کلینیک آریامن

 چه کسانی نمی توانند از استفاده کنند؟

 افرادی که دارای جوش های فعال هستند از این روش نمیتوانند استفاده کنند و باید با پزشک مشورت کنند و درمان جوش های فعال خود را آغاز کرده و آن ها را غیر فعال کنند و در پایان درمان می توانند از میکرونیدلینگ استفاده کنند.

پیشنهاد پزشک برای افرادی که دارای جاهای اسکار عمیق هستند که بر اثر جوش های دوران بلوغ یا بیماری آبله مرغون که جاهای عمیقی روی پوست به وجود می آورند باید از ترکیب میکرونیدلینگ با سابسیژن استفاده کنند.

نیاز به مشاره بیشتر دارید ؟

جهت بهره مندی و صحبت با متخصصان کلینیک آریامن تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان

شماره تماس
۴۲۴۸۵۰۰۰ (۰۲۱)
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب پیشنهادی :

بوتاکس چگونه عمل می کند؟
تزریق بوتاکس و درمان درد میگرن
گالری تصاویر تزریق ژل لب
گالری تصاویر تزریق چربی
چگونه از انجام لیزر مو زائد جواب خواهیم گرفت؟
دستگاه کیوسوئیچ چیست ؟

2 پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند