کاشت ریش و سبیل: رشد موها توسط آندروژن ها و یا هورمون های مردانه ی جنسی کنترل می شود و مهمترین هورمون تستسترون که کمک به رشد موها میکند.

روش تولید هورمون کاشت ریش و سبیل 

این هورمون در بیضه ها تولید می شود و در بدن ترشع می شود، این هورمون مردانه بر روی ژن های غیر قابل ریزش تاثیر مثبت گذاشته و ریزش را به تعویق می اندازد ،یکی از عوامل موثر در رشد نکردن ریش و سبیل کافی نبودن هورمون مردانه است که از سن شانزده سالگی تا سن بیست و پنج سالگی نمایان می شود.

کمبود هورمون مردانه باعث می شود که مرد به صورت کامل بالغ نشود.

که بر روی صدا و نازکی تار موها و یا کوچکی آلت مردانه تاثیر مستقیم میگذارد .

افرادی که دارای کمبود هورمون رشد هستند زیر نظر پزشک متخصص تزریقاتی را باید انجام دهند که این تزریقات به آنها کمک می کند که تستسترون به صورت کامل و مناسب را دریافت کنند و فرد مورد نظر به بلوغ کامل برسد.

کاشت ریش و سبیل

کاشت طبیعی ریش و سبیل

در بعضی از سندروم هایی نادر و کم یاب مانند هیپوتریکوز مادرزادی فولیکول مو در قسمت صورت وجود ندارد و در نهایت درمان این افراد با استفاده از ماینکسیدیل راه حل مناسبی نیست و در نتیجه ، نتیجه ی مطلوبی را در بر ندارد.

تنها راه حل و درمان کاشت مو طبیعی است که می توان در قسمت صورت و سبیل هم انجام داد.

بدون شک جوانی که ریش ندارد به مرور زمان احساس مردانگی و بزرگی و استقلال خود را در بین هم سنین خود از دست می دهد و با گذر زمان اعتماد به نفس خود را از دست خواهد داد.

این حس باعث از مشکل در روابط اجتماعی به خصوص مرحله ی ازدواج مشکلات زیادی را به وجود می آورد.

از سن هفده سالگی باید منتظر رشد سبیل و ریش باشیم در غیر این صورت با پزشک متخصص هورمون خود مشاوره کرده و کاشت ریش طبیعی را پیش بگیرید.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند