• ویرایش
 
  • ویرایش
لیپوماتیک یکی از روشهایی که می توانید به اندام ایده آل برسید انجام روش لاغری با لیپوماتیک است لیپوماتیک به شما کمک می کند تا بافت چربی ها از زیر پوست شما خارج شود.

همه چیز درباره لیپوماتیک

برای اینکه بتوانید یک اندام ایده آل داشته باشید می توانید روش های مختلفی را در پیش بگیرید اما با گذشت زمان و رها کردن رژیم ورزش دوباره شاهد اضافه وزن خواهید بود.اما لیپوماتیک به شما این اطمینان را می دهد که در صورت از بین بردن چربی ها بازگشت چاقی غیر ممکن خواهد بود مگر اینکه فرد موارد لازم را رعایت نکند و تغذیه و عادات غذایی غلطی را در پیش بگیرد.

در واقع اگر شما شکم و پهلوی خود را لیپوماتیک کنید شاهد خواهید بود که برای همیشه از داشتن یک شکم صاف و زیبا لذت می برید. داشتن یک اندام مناسب در گرو مراجعه ی شما به یک  پزشک متبحر تا بتواند با شناخت دقیق بافت های بدن شما را زیبا و جوان کند ، زیباسازی شکم و پهلو ها و نیز تراشیدن پاها از جمله جراحی هایی است که با این روش امکان پذیر است .در نتیجه علاوه بر داشتن شکمی صاف صاحب یک باسن خوش فرم و سینه ی برجسته نیز خواهید شد.

علت چاقی افراد حجیم شدن سلول های چربی در زیر پوست است، در صورتیکه تعداد سلول های های چربی در بدن کاهش یابد در صورت حجیم شدن هم، چاقی به اندازه ی قبل دیده نخواهد شد. لیپوماتیک درست سلول های چربی را کاهش می دهد و باعث می شود تا از میزان و حجم آن ها کاشته شود، بنابراین به عنوان یک روش دائمی برای لاغری محسوب و شناخته می شود.

لیپوماتیک چیست؟

شما می توانید قسمت قبل از عمل لیپوماتیک بخوانید را مطالعه نمایید تا بعضی از مواردی که در این قسمت به آنها اشاره نشده است را مطلع شوید.

ایا تب بعدازلیپوماتیک نرمال است؟

تب مختصر بعد عمل به علت رفلکس بدن به ترومای لیپوماتیک ممکن است ایجاد شود و نرمال میباشد.

چه مدت بعد از عمل لیپوماتیک لیپوماتیک باید گن پوشید؟

یک جمله معروف این است که هرچه ناراحتی در زمان گن پوشیدن بیشتر باشد نتیجه نهایی نیز بهتر خواهد بود. توصیه به پوشیدن ۲تا ۳ هفته گن تنگ و ۴ تا ۶ هفته گن شل تر می باشد.بعد از رفع درد پس از جراحی میتوان رانندگی کرد و۲ هفته بعد هم میتوان به سفر رفت.تا ۸ هفته طول میکشد تا ورم عمل کاهش پیدا کند و نتیجه اصلی تا ۶ ماه طول می کشد و تا پیش از آن قابل قضاوت نیست.نواحی که جراحی شده ، حس سوزن سوزن شدن وجود دارد. تغییر حس پوستی بعد از لیپوماتیک شایع میباشد و گاه تا ۶ ماه طول می کشد به حالت طبیعی برگشت نماید.کبودی ها بعد از انجام تا ۲ هفته کامل طول میکشد، ۷ روز بعد جراحی رنگ کبودی به ارغوانی مبدل می شود.

ورم بعد از عمل تا ۸ هفته طول و نتیجه اصلی تا ۶ ماه طول می کشد.

ماساژ بعد از جراحی با لوسیون در کاهش ورم کمک می کند.

کبودی ها چه مدتی بعد لیپوماتیک طول می کشد؟

کبودی ۲ هفته کامل طول میکشد، ۷ روز بعد از جراحی ، رنگ کبودی به ارغوانی مبدل می شود.

کاهش وزن با لیپوکاتیک

دوره نقاهت مراقبتهای بعد از جراحی لیپوماتیک

 

در صورتیکه قبل از اتمام مایعات سوراخها بسته شود مایع در محل تجمع می یابد که به صورت بزرگ شدن تدریجی ناحیه عمل ، تشدید درد و گاه قرمزی پوست می شود که بایستی محل برش را مجددا باز کرد .در صورتیکه خود قادر به باز کردن آن نبودید به پزشکتان اطلاع دهید. هنگامی که ترشح مایع تمام شود و به مدت ۲۴ ساعت از محل برش مایعی خارج نشود نیازی به پانسمان مجدد نیست.از پدهای گرمایی یا آیس بگ استفاده نکنیدتا بسته شدن کامل منافذ ازنشستن در وان ، اسخر ، سونا اجتناب کنید.

نیاز به مشاره بیشتر دارید ؟

جهت بهره مندی و صحبت با متخصصان کلینیک آریامن تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان

شماره تماس
۴۲۴۸۵۰۰۰ (۰۲۱)

قیمت و هزینه

قیمت و هزینه جراحی نسبت به منطقه و میزان حجم چربی متفاوت است

ایا اختلال قاعدگی بعد از انجام جراحی نرمال است؟

بله بعد از جراحی به خاطر واکنش بدن اختلال قاعدگی طبیعی می باشد.

بعد از جراحی چه کارهایی را نباید کرد؟

به هیچ عنوان ناحیه را کمپرس سرد و یا گرم نکنید.

تا چند روز بعد از جراحی ترشح خونی ادامه دارد؟

تا 3 روز بعد از جراحی ترشح کاهش میابد.

چرا بعد از در اوردن گن دچار سرگیجه میشویم؟

گن بعد لیپوماتیک وقتی برداشته میشود مخصوصا در قسمت پاها باعث افت فشار میشود لذا توصیه به 10 دقیقه دراز کشیدن بعد از در آوردن گن میشود.با یک بار بین 4 تا 12 سانتی متر سایز کم خواهید کرد

چه موقع بعد از جراحی میتوان به سونا حمام استخر رفت؟

حمام به صورت ساده و اب ولرم از همان روز بعداز جراحی قابل انجام است اما رفتن به استخر از 2 هفته بعد و همچنین وان ابگرم و سونا از یک ماه بعد قابل انجام است.

کبودی ها تا چه مدت ادامه دارد؟

کبودی ها 2 هفته کامل طول میکشد و 7 روز بعد رنگ کبودی به رنگ ارغوانی purplish مبدل میشود

این روش بی خطر و بدون عارضه (در صورت استفاده از دستگاههای استاندارد)می باشد.

lipomatic

چگونه میتوان نتیجه بعد از لیپوماتیک را بهتر کرد

دوری از غذا های نمکی و چربی

آیا خانمهایی که تازه زایمان کردند میتوانند این جراحی را انجام دهند؟

در صورت شیردهی بهتراست تا پایان دوره شیردهی صبر نمایند

عوارض لیپوماتیک

6 پاسخ

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند