کاشت مو به روش Super FUE

متاسفانه خیلی مردم به دلیل مختلف از جمله عدم رعایت رژیم غذایی مناسب، عدم تحرک کافی و سبک زندگی اشتباه به مرور زمان دچار ریزش مو می شوند. البته باید بیان کرد برخی از ریزش های مو به دلایل ارثی و وجود بیماری های مختلف در فرد می باشد. ریزش مو یک مسئله مهم در ظاهر و شکل فرد محسوب می شود. قطعا هر شخص علاقه مند می باشد تا ظاهری مناسب و درخور داشته باشد.

با توجه به پیشرفت روزمره علم پزشکی دیگر ریزش مو به عنوان یکی از دغدغه های حل نشدنی محسوب نمی شود. امروزه پزشکان با استفاده از شیوه های جدید می توانند با بررسی فرد بیمار راه حل های مختلفی را به وی ارائه دهند. کاشت مو به روش Super fue یکی از متدهای جدید می باشد که پزشکان برای رویش مجدد مو به کار می گیرند. در این مقاله قصد داریم تا روش کاشت مو super fue را برای شما توضیح دهیم. اگر می خواهید در مورد این شیوه اطلاعات کافی را کسب کنید بهتر است ما را همراهی کنید.

کلیپ انیمیشن کاشت مو Super Fue

روش کاشت مو Super FUE چیست ؟

قطعا ریزش مو دارای دلایل زیادی می باشد اما قبل از هر چیزی می بایست علت ریزش موی سر خود را بررسی کنید تا بتوانید روند درمان را شروع کنید. بدون بررسی وضعیت خود نمی توانید به سراغ روش فوق بروید. به صورت میانگین در حدود 100 هزار تار مو در سر وجود دارد که بیش از 90 درصد آنها در حال رشد می باشد. طبق آمارهای به دست آمده به صورت متوسط روزانه 30 تا 100 عدد مو ریزش می کند.کاشت مو به روش فوق یکی از جدیدترین و بهترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد که برای اولین بار در خاورمیانه، مورد استفاده قرار گرفته است. اگر نگاهی به سال های گذشته بیاندازید متوجه این موضوع خواهید شد که از روش های قدیمی و منسوخ کاشت مو استفاده می شده است. روش های قدیمی علاوه بر این که دارای معایب زیادی می باشد دوران نقاهت طولانی به دنبال دارد. امروزه با گسترش علم پزشکی و پیشرفت های نوینی که در زمینه عمل های زیبایی پوست و مو انجام می شود با کمک دستگاه های تمام اتوماتیک کاشت و جراحی پیوند مو به شکل ساده تر و حرفه ای تر قابل انجام است. کاشت مو به روش Super fue به عنوان جدیدترین متد شناخته می شود که در ایران نیز بسیاری کاربردی است. به صورت کلی باید بیان کرد فاکتورهای مختلفی برای کاشت مو در این شیوه تاثیرگذار می باشد که شامل سلامت جسمی فرد، داشتن بانک موی مناسب و ... می باشد. کاشت ابرو نیز به شیوه فوق قابل انجام است. در واقع می توان بیان کرد بهترین روش ممکن که در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد شیوه فوق است.

کاشت مو به روش سوپر اف یو تی یکی از جدیدترین متدهای کاشت مو و پیوند مو روز دنیا میباشد که برای اولین بار در منطقه خاورمیانه تکنولوژی و دانش این متد به صورت تخصصی و انحصاری در اختیار  پزشکان متخصص کاشت مو کلینیک آریامن  می باشد. روش کاشت با دستگاه super fue با استفاده از دستگاههای مجهز و کاملا اتوماتیک به صورت یک عمل تقریبا سرپایی 6 الی 7 ساعته بدون بیهوشی و درد در یک روز انجام می شود مزیت اصلی روش سوپر اف یو تی این است که به دلیل استفاده از نیدلهای بسیار ریز ، درد عمل کاشت مو بسیار کمتر و در واقع می توان گفت بدون درد نسبت به سایر روشها قدیمی می باشد و همچنین تعداد گرافت بیشتر و مناسبتری نسبت  به روشهای قدیمی کاشت مو را دارد در نتیجه اگر بانک موی مناسبی داشته باشید وسعت بیشتری از سر را می توانیم با تراکم بالا کاشت انجام دهیم .

کاشت مو به روش super fue

شرایط کاشت مو Super fue به چه صورت می باشد؟

به مانند سایر روش های درمانی که نیازمند داشتن شرایط مختلف می باشد، کاشت مو به روش Super Fue نیز دارای مقدمات خاص خود است. اشاره کردیم که برای انجام چنین جراحی می بایست سلامت جسمی بیمار بررسی شود، همچنین داشتن بانک موی مناسب در این شیوه الزامی است. پزشک و تیم جراحی با توجه به شرایط بیمار می تواند در مدت زمان 5 الی 9 ساعت، عمل پیوند مو را با دقت بالا انجام دهد. در این بین توجه کردن به مراقبت های بهداشتی و سلامت الزامی به نظر می رسد.

قبل و بعد از کاشت مو super fue

  1. بکارگیری این دستگاه هوشمند در کلینیک آریامن ، که قابلیت اسکن و شناسایی موهای ضخیمتر و چند ریشه را دارد  و بدون اینکه هیچ گونه آسیبی به ریشه موها و ساقه موها برساند باعث می شود که عمل برداشت مو با دقت بسیار بالایی انجام شود. در واقع  نتیجه ای که با این دستگاه به دست می آید باعث ایجاد تراکم بسیار بالا در کاشت می شود و در مقایسه با روشهای قدیمی می توان گفت به میزان ۳ الی ۴ برابر است.
  2.  استفاه از سلولهای بنیادی bio h+ آمریکایی جهت بهبود سریعتر و بهتر جای برداشت و رشد بهتر گرفتهای برداشت شده توسط دستگاه super FUE
  3.  استفاده از prp خون خود فرد جهت زنده و تازه نگه داشتن گرفتهای برداشت شده توسط دستگاه super FUE
  4.  انجام یک مرحله مزوتراپی 2 ماه بعد از انجام عمل کاشت مو، جهت تقویت و رشد گرفتهای برداشته شده توسط د ستگاه super FUE
  5.   کاشت در منطقه hair lane (خط رویش مو) با دستگاه super FUE به صورت نامنظم و کاملا طبیعی که باعث ایجاد بالاترین تراکم و طبیعی ترین حالت hair lane پس از عمل می گردد .
  6.  انجام بی حسی موضعی توسط تیم تخصصی هوش بری اتاق عمل و انجام عمل پیوند مو توسط تکنسینهای اتاق عمل که همگی درای مدرک تحصیلی و تخصصی دانشگاهی می باشند.

اطلاعات تکمیلی در رابطه با روش کاشت مو super FUE به زودی در سایت کلینیک آریامن قرار خواهد گرفت

نیاز به مشاره بیشتر دارید ؟

جهت بهره مندی و صحبت با متخصصان کلینیک آریامنن تماس حاص فرمایید

مشاوره رایگان

شماره تماس ۴۱۶۰۸ (۰۲۱)

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب پیشنهادی :

مراقبت های بعد از کاشت مو | 4 هفته بعد از کاشت مو
گالری تصاویر کاشت مو
بهترین کلینیک کاشت مو در ایران
معیار تعیین هزینه کاشت مو در ایران | ارزان ترین قیمت کاشت مو
آشنایی با نکات کلیدی قبل از کاشت مو
تاثیر سیگار در کاشت مو

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند