کاشت مو به روش Super FUE

متاسفانه خیلی مردم به دلیل مختلف از جمله عدم رعایت رژیم غذایی مناسب، عدم تحرک کافی و سبک زندگی اشتباه به مرور زمان دچار ریزش مو می شوند. البته باید بیان کرد برخی از ریزش های مو به دلایل ارثی و وجود بیماری های مختلف در فرد می باشد. ریزش مو یک مسئله مهم در ظاهر و شکل فرد محسوب می شود. قطعا هر شخص علاقه مند می باشد تا ظاهری مناسب و درخور داشته باشد.

با توجه به پیشرفت روزمره علم پزشکی دیگر ریزش مو به عنوان یکی از دغدغه های حل نشدنی محسوب نمی شود. امروزه پزشکان با استفاده از شیوه های جدید می توانند با بررسی فرد بیمار راه حل های مختلفی را به وی ارائه دهند. کاشت مو به روش Super fue یکی از متدهای جدید می باشد که پزشکان برای رویش مجدد مو به کار می گیرند. در این مقاله قصد داریم تا روش کاشت مو super fue را برای شما توضیح دهیم. اگر می خواهید در مورد این شیوه اطلاعات کافی را کسب کنید بهتر است ما را همراهی کنید.

فیلم کاشت مو Super Fue

روش کاشت مو Super FUE چیست ؟

قطعا ریزش مو دارای دلایل زیادی می باشد اما قبل از هر چیزی می بایست علت ریزش موی سر خود را بررسی کنید تا بتوانید روند درمان را شروع کنید. بدون بررسی وضعیت خود نمی توانید به سراغ روش فوق بروید. به صورت میانگین در حدود 100 هزار تار مو در سر وجود دارد که بیش از 90 درصد آنها در حال رشد می باشد. طبق آمارهای به دست آمده به صورت متوسط روزانه 30 تا 100 عدد مو ریزش می کند.کاشت مو به روش فوق یکی از جدیدترین و بهترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد که برای اولین بار در خاورمیانه، مورد استفاده قرار گرفته است. اگر نگاهی به سال های گذشته بیاندازید متوجه این موضوع خواهید شد که از روش های قدیمی و منسوخ کاشت مو استفاده می شده است. روش های قدیمی علاوه بر این که دارای معایب زیادی می باشد دوران نقاهت طولانی به دنبال دارد. امروزه با گسترش علم پزشکی و پیشرفت های نوینی که در زمینه عمل های زیبایی پوست و مو انجام می شود با کمک دستگاه های تمام اتوماتیک کاشت و جراحی پیوند مو به شکل ساده تر و حرفه ای تر قابل انجام است. کاشت مو به روش Super fue به عنوان جدیدترین متد شناخته می شود که در ایران نیز بسیاری کاربردی است. به صورت کلی باید بیان کرد فاکتورهای مختلفی برای کاشت مو در این شیوه تاثیرگذار می باشد که شامل سلامت جسمی فرد، داشتن بانک موی مناسب و ... می باشد. کاشت ابرو نیز به شیوه فوق قابل انجام است. در واقع می توان بیان کرد بهترین روش ممکن که در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد شیوه فوق است.

کاشت مو به روش سوپر اف یو تی یکی از جدیدترین متدهای کاشت مو و پیوند مو روز دنیا میباشد که برای اولین بار در منطقه خاورمیانه تکنولوژی و دانش این متد به صورت تخصصی و انحصاری در اختیار  پزشکان متخصص کاشت مو کلینیک آریامن  می باشد. روش کاشت با دستگاه super fue با استفاده از دستگاههای مجهز و کاملا اتوماتیک به صورت یک عمل تقریبا سرپایی 6 الی 7 ساعته بدون بیهوشی و درد در یک روز انجام می شود مزیت اصلی روش سوپر اف یو تی این است که به دلیل استفاده از نیدلهای بسیار ریز ، درد عمل کاشت مو بسیار کمتر و در واقع می توان گفت بدون درد نسبت به سایر روشها قدیمی می باشد و همچنین تعداد گرافت بیشتر و مناسبتری نسبت  به روشهای قدیمی کاشت مو را دارد در نتیجه اگر بانک موی مناسبی داشته باشید وسعت بیشتری از سر را می توانیم با تراکم بالا کاشت انجام دهیم .

کاشت مو به روش super fue

شرایط کاشت مو Super fue به چه صورت می باشد؟

به مانند سایر روش های درمانی که نیازمند داشتن شرایط مختلف می باشد، کاشت مو به روش Super Fue نیز دارای مقدمات خاص خود است. اشاره کردیم که برای انجام چنین جراحی می بایست سلامت جسمی بیمار بررسی شود، همچنین داشتن بانک موی مناسب در این شیوه الزامی است. پزشک و تیم جراحی با توجه به شرایط بیمار می تواند در مدت زمان 5 الی 9 ساعت، عمل پیوند مو را با دقت بالا انجام دهد. در این بین توجه کردن به مراقبت های بهداشتی و سلامت الزامی به نظر می رسد.

قبل و بعد از کاشت مو super fue

افراد واجد شرایط کاشت مو به روش Super fue

قطعا طبیعی به نظر می رسد که تمامی افراد واجد شرایط کاشت مو به شیوه فوق نباشند، برای آشنایی با این موضوع بهتر است ما را همراهی کنید تا در ادامه به شما بگوییم که چه افرادی واجد شرایط کاشت مو به روش Super Fue هستند. این افراد شامل موارد زیر می باشد:

- آقایانی که به دلیل ریزش موی هورمونی دچار درجات متفاوتی از طاسی سر هستند.

- خانم هایی که به دلیل ریزش موی ژنتیکی دارای موهای کم پشت و نازم بوده و مناطق جلوی سر آن ها خالی می باشد ولی از تراکم موی خوبی در قسمت پشت سر برخوردار هستند.

- افرادی که به صورت مادرزادی دارای مو کم پشت و یا فاقد مو هستند.

- کسانی که به دلیل بیماری های پوستی دچار صدمات مختلف شده اند و یا تحت عمل جراحی قرار گرفته اند می توانند از این روش استفاده کنند.

- کسانی که به دلیل سوختگی در ناحیه صورت دچار کم پشتی مو در ناحیه ابروها، ریش یا سبیل هستند می توانند به صورت خطی از این روش اقدام کنند.

- افرادی که به دنبال خالکوبی ابرو دچار کم پشتی شدید و طاسی ابرو شده اند.

- افرادی که قبلا از شیوه های Flap استفاده کرده و از نمای طبیعی آن رضایت کافی ندارند.

نیاز به مشاره بیشتر دارید ؟

جهت بهره مندی و صحبت با متخصصان کلینیک آریامن تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان

شماره تماس
۴۲۴۸۵۰۰۰ (۰۲۱)

کاشت مو به روش Super fue چگونه انجام می شود؟

پس از بررسی های انجام شده توسط پزشک متخصص و همچنین تایید روش فوق، با توجه به انتخاب کلینیک مورد نظر کاشت مو super fue به سهولت قابل انجام می شود. در این روش کاشت مو از میزان تراکم بسیار بالایی برخوردار بوده و رشد موها به گونه ای انجام می شود که ناحیه جراحی شده پرپشت و موهای ایجاد شده طبیعی به نظر می رسد. تضمین موفقیت این روش بسیار بالا می باشد و تنها با یک جراحی در یک جلسه می توان موهای طبیعی را بر روی سر احساس کرد. روش فوق بدون جراحی و هیچ گونه دردی قابل انجام است چرا که در این شیوه به صورت معمول از بی حسی موضعی استفاده می شود و شامل خطرات بی هوشی کامل نمی شود. در روش های سنتی به دلیل این که فرد در بی هوشی کامل قرار می گرفت ریسک عمل کمی افزایش پیدا می کرد اما با وجود دستگاه های نوین و پیشرفته دیگر خبری از بی هوشی کامل نیست. یکی از موارد مهمی که در این شیوه قابل بیان است تضمین نتیجه بخشی زودهنگام می باشد که در کمترین زمان ممکن عالی ترین نتایج به دست می آید.

آشنایی با پروسه ی کاشت مو به روش Super fue

شناخت بیمار از پروسه کاشت مو به شیوه ی فوق باعث می شود تا استرس و اضطراب وی کاهش پیدا کند. در روز عمل پس از مراجعه به کلینیک تخصصی نقشه کلی کاشت مو برای شما به صورت کلی ترسیم می گردد. نقشه مو به شما نشان می دهد که نتیجه ی عمل چگونه خواهد بود. در این پروسه با اسکن پوست سر و آنالیز کردن بخش های مختلف سر نقاط برداشت تعیین شده و توسط دستگاه های فوق پیشرفته Super Fue اطلاعات ارزشمندی به دست می آید. اطلاعات کسب شده نشان می دهد که خط رویش مو با توجه به فنوتیپ و استانداردهای کاشت موی کشور آمریکا چگونه است. همچنین اندازه گیری وسعت منطقه کاشت مشخص شده و تعداد فولیکول های مورد نظر تعیین می شود. در این مرحله با به کارگیری تعداد گرافت های مورد نیاز الگوی کاشت مو ترسیم می شود. قسمت های مختلفی از سر جهت برداشت مو آنالیز و اسکن شده و پزشک را به نتایج مثبت سوق می دهد.

آنالیز و اسکن منطقه برداشت سر به پزشک این امکان را می دهد تا تعداد کل فولیکول های قابل برداشت موی سر را بداند. کاشت مو به روش Super fue یک روش عالی می باشد که می تواند رطوبت، چربی و الاستیسه پوست را مشخص کند تا پزشک بهترین نقطه را تعیین کند. مشخص کردن عمق ریشه های مو باعث برداشت هوشمندانه گرافت ها شده بدون آنکه به ریشه موی سر شما آسیب وارد شود. در این بین پزشک متخصص با توجه به مهارت خود کاشت مو را آغاز کرده و نتایج بسیار زودتر از چیزی که فکرش را بکنید پدیدار می شود. اسکن های انجام شده این قابلیت را دارد تا میزان خون رسانی زیر پوستی را مشخص کرده و یک معاینه کامل در جهت رد هر گونه بیماری های پوستی و قارچی می باشد. پس از طراحی خط رویش که طبق استانداردها انجام می شود با گرفتن چند سی سی خون جهت جداسازی سلول های بنیادی مراحل به شکل ویژه ای انجام می شود. خون گرفته شده در دستگاه قرار داده شده تا پس از نیم ساعت سلول های بنیادی جدا شده و جهت نگهداری در بافت بیمار به کار گرفته شود. پس از اتمام مراحل انجام کاشت مو بی حسی با دستگاه جدید بی حسی صورت گرفته که از مزیت های این روش می توان به بدون درد بودن آن اشاره کرد. چرا که باید بیان کرد دستگاه بدون سوزن بوده که همین امر باعث می شود تا دردی احساس نکنید. در مرحله انتهایی با توجه به سنسور هوشمند دستگاه خط رویش مشخص شده و از عمق ریشه شروع به کاشت می کند. عمل جراحی به کمک روش فوق با بهترین دستگاه های روز و مدرن انجام شده که بدون خطا کار خود را انجام می دهد.

روش کاشت مو super fue

مراحل کاشت مو Super fue

  1. بکارگیری این دستگاه هوشمند در کلینیک آریامن ، که قابلیت اسکن و شناسایی موهای ضخیمتر و چند ریشه را دارد  و بدون اینکه هیچ گونه آسیبی به ریشه موها و ساقه موها برساند باعث می شود که عمل برداشت مو با دقت بسیار بالایی انجام شود. در واقع  نتیجه ای که با این دستگاه به دست می آید باعث ایجاد تراکم بسیار بالا در کاشت می شود و در مقایسه با روشهای قدیمی می توان گفت به میزان ۳ الی ۴ برابر است.
  2.  استفاه از سلولهای بنیادی bio h+ آمریکایی جهت بهبود سریعتر و بهتر جای برداشت و رشد بهتر گرفتهای برداشت شده توسط دستگاه super FUE
  3.  استفاده از prp خون خود فرد جهت زنده و تازه نگه داشتن گرفتهای برداشت شده توسط دستگاه super FUE
  4.  انجام یک مرحله مزوتراپی 2 ماه بعد از انجام عمل کاشت مو، جهت تقویت و رشد گرفتهای برداشته شده توسط د ستگاه super FUE
  5.   کاشت در منطقه hair lane (خط رویش مو) با دستگاه super FUE به صورت نامنظم و کاملا طبیعی که باعث ایجاد بالاترین تراکم و طبیعی ترین حالت hair lane پس از عمل می گردد .
  6.  انجام بی حسی موضعی توسط تیم تخصصی هوش بری اتاق عمل و انجام عمل پیوند مو توسط تکنسینهای اتاق عمل که همگی درای مدرک تحصیلی و تخصصی دانشگاهی می باشند.
مراحل کاشت مو super fue

شناخت مزیت های کاشت مو به روش super fue

قطعا روش فوق به نسبت روش های قبلی دارای مزیت های فراوانی می باشد که اگر شما شناخت کافی از آن داشته باشید شگفت زده خواهید شد. دستگاه Super Fue یک دستگاه فوق پیشرفته بوده که قابلیت اسکن و شناسایی موهای ضخیم را دارا می باشد. این دستگاه با آنالیز هوشمند موی سر شما بدون هیچ آسیب رسانی به ریشه مو عمل برداشت را با دقت فراوان انجام می دهد. در ادامه به برخی از مهم ترین مزیت های کاشت مو super fue اشاره هایی خواهیم داشت:

- کاشت مو با شیوه فوق باعث ایجاد تراکم حداکثری مو شده و حالت طبیعی را به دنبال دارد.

- به کمک دستگاه فوق بدون نیاز به برش، کاشت مو قابل انجام است.

- بهره گیری از کیت سلول های بنیادی خون جهت نگهداری بافت های برداشت شده توسط دستگاه

- بی حسی سر بدون درد و سوزن سوزن شده قابل انجام است و به دلیل این که در دستگاه سوزنی به کار نرفته است درد احساس نمی شود.

- روش کاشت مو super fue بدون نیاز به جراحی بوده و خونریزی و بخیه ندارد.

- به دلیل پیشرفته بودن روش فوق که به صورت لیزرتراپی قابل انجام است دوران نقاهت بیماری بسیار اندک بوده و به نسبت سایر روش های سنتی ناچیز است.

- ایجاد طبیعی ترین خط رویش مو که توسط روش فوق انجام می شود و در سایر روش ها دیده نمی شود.

- رویش سریع تر موهای کاشته شده به نسبت روش های قبلی که در این شیوه موهای کاشته شده پس از حداکثر 9 ماه تراکم لازم را به دست می آورند.

- روش فوق با قابلیت برداشت مو از سایر مناطق بدون خط برش قابل انجام است.

- تمامی پروسه جراحی و درمان در کلینیک های فوق پیشرفته و با نظارت مستقیم متخصصین جراحی انجام می شود.

- قابلیت طراحی چهره شما قبل از عمل که نشان می دهد بعد از رویش مو شکل ظاهری جدید شما به چه صورت می باشد.

قبل و بعد از کاشت مو

هزینه ی روش کاشت مو super fue

به صورت دقیق نمی توان هزینه ای برای کاشت مو به شیوه super fue بیان کرد چرا که برآورد هزینه کلی بستگی به عوامل زیادی دارد. با توجه به اینکه شما به کدام کلینیک مراجعه می کنید و چه افرادی در آن کلینیک مشغول به فعالیت می باشند می تواند قیمت های متفاوتی را دریافت کنید. وجود تیم و پرسنل باتجربه و پزشکان زبده در این امر تاثیر گذار است. همچنین وضعیت سلامت بیماری و آزمایش های انجام شده برای هر شخص متغیر بوده و نمی توان با یک نرخ ثابت برای تمام بیماران عمل کاشت مو را انجام داد. پس با این حساب شما برای برآورد کلی قیمت می بایست با یکی از کلینیک های معتبر تماس گرفته و قیمت را جویا شوید. باید بدانید قیمت اعلام شده تقریبی بوده و بنا به انجام آزمایشات مختلف و وضعیت شما می تواند تفاوت هایی داشته باشد. اما در کل می توان بیان کرد که روش فوق به عنوان یکی از روش های نوین شناخته شده و با استفاده از دستگاه های فوق پیشرفته پزشکی کاشت مو صورت می پذیرد. این امر باعث می شود تا به خودی خود قیمت ها کمی بالا رود. به هر حال استفاده از یک روش مطمئن برای بیمار حائز اهمیت است چرا که سلامت وی از تمامی موارد مهم تر می باشد.

 

نتیجه کاشت مو super fue

سوالات متداول کاشت مو Super fue

1 – فرق کاشت مو به روش FUE با روش FIT و FUT چیست ؟

در کاشت مو به روش super fue  ، گرفت ها با دستگاه  تمام اتوماتیک برداشت میشوند که کمک میکنند تا گرفت ها با سلامت بیشتری از بانک مو خارج شود. بنابر این تراکم کاشت مو نسبت به روش های دیگر بیشتر می شود.

2- چرا کاشت مو به روش SUPER FUE عوارض کمتری نسبت به روش های FIT و FUT دارد ؟

زیرا در این روش نیاز به برداشت نوار از پشت سر نداریم ، بنابر این بخیه ای پشت سر ایجاد نمی شود و خونریزی نخواهد داشت.

3- امکان دارد که با روش SUPER FUE موهای گیرنده در ناحیه جلوی سر به صورت عروسکی کاشته شود ؟

خیر ، زیرا در این روش از نیدل های بسیار ظریفی که در حد میکرو نیدل می باشد ، استفاده می شود. و با توجه به این که دستگاه گرفت های بیشتری را از پشت سر برداشت میکند، موهای نازکتری که نزدیک به موهای طبیعی خودمان می باشدرا در قسمت هیر لاین ( نواحی جلوی سر ) کاشت میگردد و تراکم را کاملا به صورت طبیعی بالا می برد

4- آیا همه می توانند از روش SUPER FUE استفاده کنند ؟

استفاده از این روش بستگی به تشخیص پزشک متخصص و بانک موی فرد و وسعت طاسی سر دارد .

5 – تا چند روز بعد از کاشت به روش SUPER FUE جای زخم ها باقی می ماند ؟

در این روش به علت ظریف بودن نوع پانچ، 24 ساعت بعد از کاشت مو ، اثری از جای زخم بروی نواحی برداشت شده و کاشته شده باقی نمی ماند.

اطلاعات تکمیلی در رابطه با روش کاشت مو super FUE به زودی در سایت کلینیک آریامن قرار خواهد گرفت

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

مطالب پیشنهادی :

مراقبت های بعد از کاشت مو | 4 هفته بعد از کاشت مو
گالری تصاویر کاشت مو
بهترین کلینیک کاشت مو کجاست ؟
هزینه کاشت مو در ایران | ارزان ترین قیمت کاشت مو
10 نکته ای طلایی که قبل از عمل کاشت ابرو طبیعی باید بدانید
آشنایی با نکات کلیدی قبل از کاشت مو

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند