روش کاشت مو Super FUE چیست ؟

کاشت مو به روش سوپر اف یو تی یکی از جدیدترین متدهای کاشت مو و پیوند مو روز دنیا میباشد که برای اولین بار در منطقه خاورمیانه تکنولوژی و دانش این متد به صورت تخصصی و انحصاری در اختیار  پزشکان متخصص کاشت مو کلینیک آریامن  می باشد. روش کاشت با دستگاه super fue با استفاده از دستگاههای مجهز و کاملا اتوماتیک به صورت یک عمل تقریبا سرپایی 6 الی 7 ساعته بدون بیهوشی و درد در یک روز انجام می شود مزیت اصلی روش سوپر اف یو تی این است که به دلیل استفاده از نیدلهای بسیار ریز ، درد عمل کاشت مو بسیار کمتر و در واقع می توان گفت بدون درد نسبت به سایر روشها قدیمی می باشد و همچنین تعداد گرافت بیشتر و مناسبتری نسبت  به روشهای قدیمی کاشت مو را دارد در نتیجه اگر بانک موی مناسبی داشته باشید وسعت بیشتری از سر را می توانیم با تراکم بالا کاشت انجام دهیم .

کاشت مو به روش super fue

  1. بکارگیری این دستگاه هوشمند در کلینیک آریامن ، که قابلیت اسکن و شناسایی موهای ضخیمتر و چند ریشه را دارد  و بدون اینکه هیچ گونه آسیبی به ریشه موها و ساقه موها برساند باعث می شود که عمل برداشت مو با دقت بسیار بالایی انجام شود. در واقع  نتیجه ای که با این دستگاه به دست می آید باعث ایجاد تراکم بسیار بالا در کاشت می شود و در مقایسه با روشهای قدیمی می توان گفت به میزان ۳ الی ۴ برابر است.
  2.  استفاه از سلولهای بنیادی bio h+ آمریکایی جهت بهبود سریعتر و بهتر جای برداشت و رشد بهتر گرفتهای برداشت شده توسط دستگاه super FUE
  3.  استفاده از prp خون خود فرد جهت زنده و تازه نگه داشتن گرفتهای برداشت شده توسط دستگاه super FUE
  4.  انجام یک مرحله مزوتراپی 2 ماه بعد از انجام عمل کاشت مو، جهت تقویت و رشد گرفتهای برداشته شده توسط د ستگاه super FUE
  5.   کاشت در منطقه hair lane (خط رویش مو) با دستگاه super FUE به صورت نامنظم و کاملا طبیعی که باعث ایجاد بالاترین تراکم و طبیعی ترین حالت hair lane پس از عمل می گردد .
  6.  انجام بی حسی موضعی توسط تیم تخصصی هوش بری اتاق عمل و انجام عمل پیوند مو توسط تکنسینهای اتاق عمل که همگی درای مدرک تحصیلی و تخصصی دانشگاهی می باشند.

اطلاعات تکمیلی در رابطه با روش کاشت مو super FUE به زودی در سایت کلینیک آریامن قرار خواهد گرفت

نیاز به مشاره بیشتر دارید ؟

جهت بهره مندی و صحبت با متخصصان کلینیک آریامنن تماس حاص فرمایید

مشاوره رایگان

شماره تماس ۴۱۶۰۸ (۰۲۱)

مطالب پیشنهادی :

گالری تصاویر کاشت مو
بهترین کلینیک کاشت مو در ایران
همه چیز درباره هزینه کاشت مو در ایران
آشنایی با نکات کلیدی قبل از کاشت مو
تاثیر سیگار در کاشت مو
نحوه شستشوی سر بعد از کاشت مو
3/5 ( 2 نظر )

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند