بهترین کلینیک کاشت مو

بهترین کلینیک کاشت مو در ایران

بهترین کلینیک کاشت مو در ایران

از آنجایی که سلامت مو ها امروزه به موضوع مهمی برای افراد مختلف تبدیل شده است، سعی داریم بهترین کلینیک کاشت مو را به شما معرفی کنیم.

بسیاری از افراد که بر اثر عوامل متعددی همچون استرس، استفاده زیاد از مواد شیمیایی و یا عوامل ژنتیکی دچار ریزش مو شده اند، برای یک بار هم که شده به کاشت مو فکر کرده اند.

 به همین خاطر این موضوع به یکی از داغ ترین موضوعات جامعه تبدیل شده است که تبلیغات های مختلفی نیز در این خصوص انجام می گیرد. ابتدا باید با روند کاشت مو و مطالب مرتبط با آن اطلاعاتی کسب کنیم.

امروزه کاشت موی طبیعی در بهترین کلینیک کاشت مو در سطح کشور یعنی کلینیک کاشت مو و زیبایی آریامن با جدیدترین متد های پزشکی انجام می شود. در کاشت موی طبیعی، از موهای خود فرد که در پشت سر قرار دارند برداشته و به قسمت های میانی و جلوی سر پیوند زده می شود.

 موهایی که در این نوع کاشت پیوند زده می شوند، قابلیت رشد داشته و عمر طولانی دارند. موهایی که در پشت سر قرار دارند و از آنها برای پیوند استفاده می شود، تنها دو بار قابلیت برداشته شدن و پیوند زدن دارند.

روش های کاشت مو در بهترین کلینیک کاشت مو

یکی از نکات مهم در کاشت موی طبیعی برای افرادی که ریزش موی ارثی دارند سن فرد است که بهتر است بین سی تا شصت سالگی انجام شود، زیرا در سنین کمتر احتمال ریزش مجدد مو وجود دارد. به همین خاطر متخصصان در بهترین مرکز کاشت مو توصیه می کنند که افراد تا سن سی سالگی اقدام به کاشت مو نکنند.

انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو نیز برای انجام این امر نکته ای مهم است. در کلینیک کاشت مو و زیبایی آریامن استفاده از بهترین تجهیزات برای کاشت مو و بهره مند بودن از تخصص در این زمینه، آن را به یکی از بهترین مرکز کاشت مو ایران تبدیل کرده است.

هرچند کاشت مو عملی ساده و بی خطر است اما نداشتن تخصص در افرادی که این عمل را انجام می دهند می تواند برای فرد متقاضی کاشت مو مشکل ساز باشد. از این رو انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو برای انجام این عمل بسیار مهم است تا بتوان به نتیجه ای رضایت بخش رسید.

کاشت موی طبیعی با روش های مختلف و جدیدی در بهترین کلینیک کاشت مو انجام می شود که انتخاب روش مناسب برای هر فرد با مشورت پزشک صورت می گیرد. در این روش ها فولیکول های مو با همان شکل طبیعی خود و به صورت تک تک می کارند و این مو ها رشد طبیعی خود را خواهند داشت.

پس از برداشتن مو ها از قسمت پشت سر یا دیگر نواحی بدن که برای کاشت مناسبند، با استفاده از میکروسکوپ و لوپ های مخصوص، فولیکول ها به صورت جدا جدا به وسیله ی برشی میلی متری که در ناحیه ی پیوند ایجاد شده است قرار می گیرند.

نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟

جهت بهره مندی و صحبت با متخصصان کلینیک آریامنن تماس حاص فرمایید

مشاوره رایگان

۴۱۶۰۸ (۰۲۱) شماره تماس

روش های کاشت مو مناسب با هر فرد

از آنجایی که بدن به کاشت موی طبیعی واکنشی نشان نمی دهد این نوع کاشت در بهترین مرکز کاشت مو بیشتر انجام می شود. کلینیک کاشت مو و زیبایی آریامن یکی از مراکزی است که این عمل را با داشتن بهترین متخصصان در این حوزه انجام می دهد.

در کاشت مو به روش طبیعی مو های کاشته شده احتیاج به مراقبت خاصی ندارند و نکته ای که در این خصوص وجود دارد این است که مو ها پس از پنج یا شش ماه بعد از کاشت ریخته و مجددا رشد خواهند کرد.

 روش های کاشت موی طبیعی در بهترین کلینیک کاشت مو به شکل های punch ، FUT و FIT انجام می شود. در روش punch مو ها به صورت دسته ای برداشته شده و پس از ایجاد سوراخ هایی در ناحیه ی مورد نظر در سر، کاشته می شوند.

 ایجاد نمای مصنوعی یا به اصطلاح عروسکی در این روش موجب شده تا این مدل از کاشت دیگر کاربرد نداشته باشد. در روش FUT نیز برداشت مو به وسیله ی یک نوار کوچک از قسمت پشت سر با کمک بی حسی موضعی انجام می شود که حاوی 1500 تا 2500 گرافت می باشد.

این گرافت ها دارای 700 تا 900 تار مو هستند. در این روش محل برداشت مو ها با ظرافت و دقت ترمیم شده و چون خط برداشت مو ها در قسمتی است که در آن رشد مو وجود دارد، بعدا مشخص نمی شود. این روش که یکی از روش های کاشت مو در بهترین کلینیک کاشت مو یعنی کلینیک کاشت مو و زیبایی آریامن می باشد، توسط تیم جراحی متخصص انجام می گیرد.

جمع هنرمندان کلینیک آریامن

عمل کاشت مو در بهترین کلینیک کاشت مو در ایران

در روش یاد شده معمولا نیازی به تراشیدن کل موهای سر نبوده و فقط نواحی مورد نظر جهت کاشت و برداشت مو تراشیده می شود. سپس فولیکول های مو به شکل منظم و از قبل طراحی شده بر روی ناحیه ی مورد نظر پیوند زده می شوند.

 امروزه این روش کاشت موی طبیعی قطعی ترین و موثر ترین روش بوده که 97 درصد متقاضیان از این روش رضایت داشته اند. رضایت مراجعه کنندگان در بهترین کلینیک کاشت مو از این روش بسیار بالا بوده و به همین جهت این روش در کلینیک کاشت مو و زیبایی آریامن نیز انجام می گیرد.


امیدوارم از مطالعه مقاله "بهترین کلینیک کاشت مو" بهره کافی را برده باشید ، خواهشمند است نقطه نظرات و سوالات خود را از طریق دیدگاه برای ما ارسال نماید

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

لینک کوتاه دسترسی 

https://b2n.ir/80587 | https://bit.do/best-hair-clinic

1/5 ( 1 نظر )
برچسب ها: بدون برچسب

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند